Dziedātāja AVEI laiž klajā singlu «Man nav žēl» un gatavojas debijas albuma izdošanai

Šajās dienās Latvijas radiostacijās sāk skanēt talantīgās dziedātājas AVÉI jaunākais singls «Man nav žēl», kas būs iekļauts arī viņas topošajā debijas albumā (tiek plānots, ka tas nāks klajā 10.maijā).

«Ar šo singlu savā dzīvē noslēdzu vienu konkrētu posmu. Nenoliedzami, kādam varētu izklausīties, ka dziesma vēsta par romantiskām attiecībām, un es tam pilnībā piekrītu. Tomēr, skatoties uz albumu kopumā, šī dziesma ir stāsts par attiecībām starp AVÉI un Ievu (atgādināsim, ka AVÉI ir dziedātājas Ievas Kudlānes skatuves vārds); par atvadām un nepārprotamu vienaldzību pret otru personu; par nomācošu apziņu, cik ļoti šī persona traucē sevis attīstībai,» stāsta dziedātāja un piebilst, ka faktiski lielāka daļa no albuma dziesmām varētu būt par romantiskām attiecībām, un, nezinot albuma konceptu, tās nemaz citādāk nevarētu izklausīties. «Taču tomēr tās ir par attiecībām starp AVÉI un publiku, AVÉI un Ievas realitāti, un pat AVÉI un AVÉI.» Singla mūzikas un teksta autori ir Raitis Aukšmuksts un Ieva Kudlāne (AVEI), un tā ieskaņota «Cloud Music Studio».

Dziedātāja un dziesmu autore AVÉI pirms diviem gadiem sevi pieteica 2023.gada «Supernovā», ar dziesmu «Let me go» iegūstot 5.vietu. Paralēli pieteikumam konkursam dziedātāja sāka strādāt pie sava debijas albuma, un to veidojusi kā stāstu par AVÉI: kā viņa radusies, nonākusi saskarsmē ar realitāti, un par attiecībām, kas rodas starp AVÉI un reālo pasauli. Kad darbs pie albuma jau bija gandrīz pabeigts, AVÉI negaidīti atkal iekļuva «Supernovas» pusfinālā. «Man tas bija milzīgs pārsteigums, taču arī nedaudz kā zīme, ka visu daru pareizi,» saka dziedātāja, kura pēc dalības konkursā laida klajā singlu «SOS», par kuru saka – tas bija kā «rozā briļļu himna sev» pašai. «Šobrīd ar nepacietību gaidu sava debijas albuma nākšanu klajā 10.maijā, taču līdz tam vēl gaidāms vēl viens singls.» Visi jaunajā CD iekļautie skaņdarbi ir oriģināldziesmas; to mūzikas un teksta autori ir Raitis Aukšmuksts un Ieva Kudlāne (AVEI). CD ieskaņots «Cloud Music Studio».

Audiovizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar