Kontakti

E-pasts:
info[at]multinews.lv

Multinews.lv lietošanas noteikumi

 1. multinews.lv portāla www.multinews.lv lietošanas noteikumi nosaka multinews.lv portālā pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumus, nosacījumus, ierobežojumus, kas ir saistoši visiem tā lietotājiem, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā.
 2. multinews.lv portāls piedāvā visiem interneta lietotājiem plašu satura un pakalpojumu klāstu, tai skaitā tādus pakalpojumus kā – pieeja jaunākajiem un aktuālākajiem ziņu un tematiskajiem rakstiem, iespēju piedalīties diskusijās un komentāros par publicētajām ziņām un rakstiem, informācijas brīva apmaiņa, publicēto materiālu arhīva izmantošana, uzziņu informācijas iegūšana, video sižetu un klipu skatīšanās, radio un mūzikas materiālu klausīšanās u.c. pakalpojumi.
 3. Jebkuram interneta lietotājam ir tiesības saņemt šajos multinews.lv portāla noteikumos minētos interneta pakalpojumus, ja tādējādi netiek skartas citu personu tiesības.
 4. multinews.lv patur tiesības izdarīt grozījumus multinews.lv portāla lietošanas noteikumos, tos publicējot šādā interneta adresē: http://www.multinews.lv. Interneta lietotājiem ir pienākums iepazīties un ievērot multinews.lv portāla lietošanas noteikumus.
 5. multinews.lv aicina interneta lietotājus – portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un multinews.lv ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.
 6. multinews.lv interneta lietotāji apzinās, ka multinews.lv portāls ir pasaules datu tīmeklis un masu medijs, tādēļ iesūtot vai publicējot jebkāda veida informāciju, tai skaitā, intelektuālā īpašuma objektus, portālā multinews.lv, šai informācijai nav piemērojami Autortiesību likuma noteikumi. multinews.lv portāla redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt , pievienojot tai autora vārdu, ja tāds ir uzrādīts. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību no multinews.lv par iesūtītās informācijas izmantošanu portālā. Interneta lietotājs atbild par jebkurām darbībām multinews.lv portālā, ja to veikšanas rezultātā tas aizskar vai var aizskart citu personu iegūtas autortiesības.
 7. multinews.lv portāls neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem materiāliem.
 8. Jebkura multinews.lv portālā publicēto materiālu pārpublicēšana ir kategoriski aizliegta bez multinews.lv portāla redakcijas atļaujas.
 9. multinews.lv portāla lietotāji piedāvātos satura ievietošanas pakalpojumus var izmantot tikai nekomerciālos nolūkos.
 10. Materiāla ievietotājs multinews.lv portālā ar materiāla ievietošanas faktu apstiprina, ka tas ir ievietotā materiāla autors vai ka tam ir nepieciešamā autora atļauja ievietot materiālus.
 11. multinews.lv portāla lietotāji apņemas neievietot materiālus, kas neatbilst normatīvajiem aktiem un sabiedrībā vispārpieņemtajām morāles un ētikas normām (piemēram, pornogrāfiska satura materiālus, vardarbību saturošus materiālus, materiālus, kas propagandē alkohola, narkotiku u.c. apreibinošu vielu lietošanu, u.c.). Materiālus aizliegts ievietot reklāmas vai komerciālā nolūkā.
 12. multinews.lv portāla lietotājs, kas materiālus ievietojis, atbild par materiālos attēloto personu pretenzijām par materiālu ievietošanu un pretenzijām saistībā ar autortiesību un blakustiesību pārkāpumiem.
 13. multinews.lv portāls patur tiesības nepieciešamības gadījumā dzēst portālā ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.
 14. multinews.lv nav atbildīgs par zaudējumiem, ja lietotāja ievietotie faili multinews.lv portālā tiek izdzēsts vai daļēji bojāts multinews.lv netīšas darbības rezultātā vai trešo personu ļaunprātīgas vai prettiesiskas rīcības gadījumā.