Ķengaragā top spēļu laukums ar kāpelēšanas elementiem bērniem

Aprīļa beigās sākti būvniecības darbi līdzdalības budžeta projektam, kas izstrādāts ar mērķi nodrošināt bērniem kvalitatīvu un drošu vietu atpūtai un rotaļām Ķengaragā. 

’’Pagājušajā gadā iesniedzām projektu, jo vēlējāmies bērnu rotaļu laukumu Ķengaragā. Apkaimju iedzīvotāju centrs palīdzēja ar nepieciešamo dokumentu izstrādi un iesniegšanu, atradām cilvēku, kas izstrādāja projekta vizualizāciju, un tagad, pēc nepilna gada, gaidām būvniecības darbu sākšanos, lai jau vasarā bērni varētu izmantot laukumiņu’’, stāsta projekta iesniedzēja Karīna Hļibojko. 

Spēļu laukums tiek veidots tā, lai nodrošinātu bērniem gan rotaļas, gan vingrošanu, iekļaujot iekārtas ar kāpelēšanas elementiem. Laukumā paredzēts gumijas mulčas segums, padarot to drošu bērniem. Laukums paredzēts bērniem un jauniešiem no trim līdz 14 gadiem. Spēļu laukumā tiks izvietoti: rotaļu – kāpelēšanas komplekss ar slidkalniņu, kurš paredzēts bērniem  no piecu gadu vecuma; šūpoles ar trim klasiskām sēdvietām un šūpoles ar sēdvietu, kura paredzēta maziem bērniem; šūpoles ar grozu “ligzda“; konusveidīgais karuselis  ar virvju kāpelēšanas elementiem; balansieris.

Atpūtas un spēļu laukums atrodas Latgales ielā 250/6. Šajā apkaimē dzīvo daudz ģimeņu ar bērniem. 

Līdzdalības budžeta projektu mērķis ir veicināt apkaimju attīstību Rīgā, to teritorijas kā pilsētas daļas īpašo identitāti, atpazīstamību, sekmēt to revitalizāciju, rosināt lokālās kopienas veidošanos. 

Martā sākusies pieteikšanās jaunajam līdzdalības budžeta projektu konkursam. Konkursa pieteikumi elektroniski tiks pieņemti līdz 31.maija plkst.12.00, aizpildot projekta pieteikuma veidlapu un iesniedzot riga.lv vai nosūtot uz elektroniskā pasta adresi konkurss.apkaimes@riga.lv. Pieteikumus iespējams iesniegt arī klātienē līdz 31. maija plkst. 12.00 Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra (RAIC) punktos Eduarda Smiļģa ielā 46, Daugavpils ielā 31, Gobas ielā 6A, Ieriķu ielā 43A un Brīvības ielā 49/53.

Foto: ilustratīva nozīme (unsplash.com).

TOP Komentāri

avatar