No darba atstādina Jūrmalas pašvaldības būvinspektoru

R.Morītis Jūrmalas pašvaldībā par būvinspektoru strādā kopš 2011.gada 15.decembra. Pēc izglītības – būvinženieris. Vienlaikus ir līdzīpašnieks SIA “STEP AG”, kas nodarbojas ar tehniskām konsultācijām un būvuzraudzību. Šogad 12.Saeimas vēlēšanās kandidējis no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” saraksta. Precējies, 2 bērni.

Signāli par R.Morīša, iespējams, pretlikumīgām darbībām pašvaldībā saņemti jau iepriekš – 2013.gadā tika ierosināta dienesta pārbaude par R.Morīša rīcību, sagatavojot dokumentus par kādas dzīvojamās mājas pieņemšanu ekspluatācijā, neskatoties uz neatbilstībām apstiprinātajam būvprojektam. Pērn disciplinārlietas ietvaros tika ierosināts piemērot rājienu par konstatētajiem pārkāpumiem. Tomēr, kā liecina lietas materiāli, reāli rājiens nav ticis piemērots. Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis ir izdevis rīkojumu par izmeklēšanas komisijas izveidi, kurai līdz 30.decembrim jāizvērtē Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektora bezdarbība, nepiemērojot R.Morītim sodu par konstatētajiem pārkāpumiem.

“Par prettiesisku rīcību un arī bezdarbību ir jāatbild – vai tas būtu būvinspektors, vai domes administrācijas vadītājs,” uzsver Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Foto: jf.lu.lv

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši