Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” koncerts Ogrē (VIDEO)

Guntars Račs un grupa “Saldās sejas” savā pirmā koncertalbuma CD izdošanu atzīmēja 6. maijā ar koncertu Ogrē.

Pirms koncerta, turpat uz Ogres Kultūras centra ēkas jumta, tapa arī grupas jaunākās dziesmas “Tavs spēks ir tavos sapņos” video.

Jaunās dziesmas mūzikas autors ir Tomass Kleins, bet dziesmas pamatā ir Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” 17.marta dzejolis. Ierakstu producēja Gints Stankevičs.

Tomass Kleins: “Mums ar Guntaru ir daudz dziesmu, bet reti kad rakstu izmantojot gatavu dzejoli. Parasti mums ir otrādi un Guntars raksta vārdus jau gatavai melodijai. Bet šoreiz viss notika ļoti organiski. Gribējās kaut ko gaišu un saulainu. Un te nu tas ir!”

Ikreiz esmu patīkami pārsteigts, kad kāds no grāmatas “365” dzejoļiem pārtop par dziesmu. Rakstot tos, nemaz nedomāju, ka tā notiks, bet tas notiek. Kas attiecas uz video, tad nemaz nenācās tik viegli večus pierunāt kļūt tik saldiem un saulainiem, un vēl piedevām kāpt uz jumta. Labi, ka šīs dziesmas galvenais dziedātājs ir Jānis Narkevics, viņam tas nāca organiski, jo viņš ir vēl pavisam jauns un vēl nesamaitāts,” smaidot saka Guntars Račs.

Video: Inga Nestere un Ģirts Spēlmanis

 

 

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši