Šonedēļ tiks noskaidroti šova “Balss maskā” finālisti

Šo svētdien, 28. aprīlī, norisināsies šova “Balss maskā” pusfināls. No trīspadsmit maskām, kas uzsāka sacensību šovā, nu palikušas vairs četras – Sirds, Slaims, Lapsa un Princese, kuras gatavas cīnīties par skatītāju un detektīvu simpātijām un iekļūšanu finālā. Pusfināls solās būt īpašs, jo pirmo reizi šova “Balss maskā” vēsturē maskas uz skatuves uzstāsies kopā ar pašmāju mūziķiem.

Svētdien duetā kopā ar maskām uzstāsies arī iemīļoti pašmāju mūziķi. Princese uz skatuves kāps kopā ar grupu “Musiqq”, Lapsa dziedās duetā ar Aminatu, Slaims mēģinās noburt skatītājus un detektīvus kopā ar ZeBreni, bet Sirds kārtīgi izkustinās gurnus kopā ar Aiju Vītoliņu. Šie priekšnesumi dažiem detektīviem pilnībā mainīs domas par to, kurš slēpjas zem šim maskām.

Tāpat šajā vakarā neizpaliks arī vakara zvaigznes priekšnesums – uz skatuves ar emocionālu priekšnesumu, ko daži no detektīviem atzīs kā labāko priekšnesumu šosezon, uzstāsies Šaha karalis.

Kura no maskām kritīs šonedēļ, bet kurš cīnīsies par uzvaru un 5000 eiro, ko novirzīt sevis izvēlētam labdarības mērķim? To noskaidro jau šo svētdien šovā “Balss maskā” pulksten 20.30.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar