Grupa “Radio Trio” klausītājiem svētkos dāvina dziesmu “Circenīša Ziemassvētki” jaunā skanējumā

Šī gada nogalē, grupas“Radio Trio” dalībnieces saviem klausītājiem sagatavojušas muzikālu sveicienu svētkos, ieskaņojot tautā iemīļotās dziesmas “Circenīša Ziemassvētki”(R.Pauls/Aspazija) kaverversiju savā skanējumā.

Dziesmas tapšanā piedalījās arī Supernovas fināliste, čelliste – MADARA, bundzinieks -Kaspars Pļavnieks un ģitārists – Artūrs Dzintars, ieraksta pēcapstrādi veica Pēteris Upenieks sadarbībā ar mūzikas ierakstu studiju “Cloud music”.

Grupa “Radio Trio” plašākai publikai pazīstama kopš dalības šovā “X faktors”, vēlāk pārstāvot Latviju arī starptautiskajā dziedātāju konkursā “Jaunais vilnis” 2019. gadā Sočos. Mūziķes aktīvi koncertējušas kopā ar Latvijas Radio Bigbendu, Maestro Raimondu Paulu, amerikāņu dziedātāju Ruthie Foster, grupu MUSIQQ, Kristīni Prauliņu, Intaru Busuli u.c. 

Meitenes dalās iespaidos:”Šis gads ir bijis neparasts un izaicinošs, tomēr negaidītā pauze bijusi ļoti vērtīga, lai atvilktu elpu, sakārtotu domas un atjaunotos pēc intensīvā “koncertu un konkursu skrējiena” iepriekšējās sezonās.  

Tomēr pauze koncertu dzīvē ir manāmi ievilkusies un esam noilgojušās pēc dzīvas saiknes ar publiku un muzikāliem piedzīvojumiem, tāpēc satikāmies un radījām pārsteigumu mūsu klausītājiem – skaistu ziemassvētku dziesmu, lai pabūtu kopā viena ar otru un nodotu savu sirds siltumu līdzcilvēkiem attālināti 

Skaņdarbu caurvijām ar čella stīgu dvēselisko skanējumu, pieaicinot brīnišķīgo mākslinieci Madaru Fogelmani, ar kuru mums izveidojusies skaista sadarbība un draudzība, vienai otru papildinot konkursos “Supernova” un “X faktors”.  

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar