Aivo Oskis aicina piedalīties savā jaunajā videoklipā

Dziedātājam Aivo Oskim top jauna dziesma un tās videoklips, kurā nofilmēties būs iespēja jebkuram interesentam. Lai nokļūtu videoklipa filmēšanā, ir jāizdara vien pavisam neliels mājas darbs.

Jau pavisam drīz Aivo Oskis laidīs klajā jaunu dziesmu “Laiku pa laikam”, un video šim singlam taps ļoti interesantā veidā. Aivo izsludina akciju un dāvā iespēju piedalīties filmēšanā ikvienam, kurš to vēlas. Oskis sadarbībā ar deju studijas PRO/X vadītāju, horeogrāfi un režisori Ievu Bitenieci izveidojis aicinājumu iemācīties dejas elementus, kas tiks dejoti “Laiku pa laikam” piedziedājumā. 

Tiem, kuri vēlas piedalīties videoklipa filmēšanā, jāiemācās šīs kustības, paveiktais jānofilmē un jāpublicē kādā no saviem sociālo tīklu kontiem – Instagram, Facebook vai TikTok, lietojot mirkļbirku #AivoOskisLaikuPaLaikam. Savu video pieteikumu iespējams iesūtīt arī e-pastā – laikupalaikam2020@gmail.com , ja nevēlies to publicēt savos soctīklos. 

18.jūlijā Aivo kopā ar savu radošo komandu izvēlēsies enerģiskākos dejotājus un aicinās uz videoklipa filmēšanu, par to privāti informējot katru dalībnieku. 

Uz tikšanos Laiku pa laikam! 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar