Vērienīgi aizvadītas Līgo svinības Rīgā (FOTO)

Jau tradicionāli Rīgā Līgo svētkus svinēja 11. novembra krastmalā, kur ikviens varēja paviesoties vairākās svinību vietās: “Rīgas laukumā”, “Danču placī”, “Dziesmu paviljonā”, “Ziņģu sētā”, “Amatu un ritu pagalmā”, “Rotaļu skvērā”, kā arī “Godu un mielastu ielā”, dziedot, dejojot, mielojoties ar Līgo vakaram tradicionāliem ēdieniem un līdzdarbojoties svētku aktivitātēs. 

Kā allaž, kupli apmeklētas bija arī Tradicionālo Jāņu svinības Dzegužkalnā, kur līgotāji kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu iepazina latviešu tautas tradīcijas ar vainagu pīšanu, uguns iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām, sagaidot Jāņu dienas rītausmu zaļā un laukiem raksturīgā svinību vietā.

Rīgas pašvaldība saka lielu paldies visiem māksliniekiem, kas līgotājus priecēja ar lielisko dziesmu un danču programmu, kā arī šo svētku organizatoriem. Domes priekšsēdētājs izsaka pateicību Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas un Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta darbiniekiem, kas profesionāli nodrošināja kārtību svinību laikā.

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši