Rīgas pašvaldībā no 18. aprīļa varēs pieteikt bērnus atvērtajām vasaras nometnēm

No 15. aprīļa Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv vecāki varēs iepazīties ar atvērto vasaras nometņu piedāvājumu un no 18. aprīļa plkst. 10.00 tām pieteikt savus bērnus, informē Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Lai pieteiktu dalībai slēgtajās izglītības iestāžu nometnēs, bērnam vai jaunietim jābūt attiecīgās izglītības iestādes audzēknim.

Kopumā vasarā plānotas aptuveni 182 Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu organizētas nometnes.

Bērnu nometnei var pieteikt, izveidojot jaunu vai aktivizējot iepriekš saglabāto nometnes pieteikuma sagatavi.

Vecāks, portālā autorizējoties ar internetbanku vai e-parakstu, varēs redzēt bērna vecumam atbilstošas nometnes, to norises laiku un vietu, nometnes aprakstu, dalības maksu un kontaktinformāciju. Pēc pieteikšanās vecāks saņems automātiski sagatavotu līguma projektu par dalībnieka uzņemšanu nometnē. Savukārt pēc pieteikuma apstrādes attiecīgā iestāde sazināsies ar vecāku, lai vienotos par nepieciešamo dokumentu kārtošanu.

Lai bērns varētu piedalīties nometnē, ir jānoslēdz līgums ar nometnes organizētāju par dalībnieka uzņemšanu, kā arī jāaizpilda speciāla anketa, kurā jānorāda dažādas ziņas par dalībnieku.

Pirms došanās uz nometni, vēlams iepazīties ar nometnes iekšējās kārtības noteikumiem un noskaidrot informāciju par lietām, kuras dalībniekam nepieciešams ņemt līdzi, kā arī uzzināt, kā tiek organizēta dalībnieku nokļūšana nometnes vietā un atgriešanās atpakaļ no tās. Tāpat vecākiem jānoskaidro precīza nometnes adrese, kontakttālruņu numuri nometnes norises laikā, kā arī, kādi sadzīves apstākļi tiek nodrošināti nometnē.

Foto: unsplash.com

TOP Komentāri

avatar