Vecrīgā austrālietis nekvalitatīva kokaīna dēļ uzbrūk velorikšas vadītājam

Svētdienas, 29.februāra, naktī ap pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki Vecrīgā pamanīja grūstīšanos starp vairākiem vīriešiem Audēju ielā. Videonovērošanas kamerās bija redzams, ka vienam no vīriešiem sejā tiek iepūsta gāze. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā RPP ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, konflikts jau bija aprimis, taču pie kārtības sargiem piesteidzās kāds vīrietis, stāstot, ka viņam velorikšas vadītājs sejā iepūtis piparu gāzi. Vīrietis runāja angļu valodā, un vēlāk noskaidrojās, ka viņš ir tūrists no Austrālijas. Kungs stāstīja, ka piparu gāzi viņam velorikšas vadītājs iepūtis sejā pēc tam, kad viņš mēģinājis ar velorikšu izvicināt dūres. Savukārt vēlāk atklājies, ka sākotnējais iemesls konfliktam esot bijis nekvalitatīvs kokaīns. Proti, Austrālietis no cita velorikšas vadītāja iepriekš bija iegādājies kokaīnu, taču lietošanas laikā viņam palicis slikti. Tā kā Austrālietim neizdevās atrast velorikšas vadītāju, kurš viņam bija pārdevis aizliegto vielu, viņš nolēmis dūres izvicināt ar citu šī aroda pārstāvi, sakot, ka viņi visi ir vienādi. Sarunas laikā ar policistiem, tūrists arī uzrādīja maisiņu ar baltu pulverveida vielu un izteica aizdomas, ka maisiņā kokaīna vietā varētu būt ketamīns.

Diemžēl iespējamā narkodīlera notikuma vietā vairs nebija, tādēļ tūrists viens pats tika nogādāts Valsts policijā, kur par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu uzsāktas divas administratīvo pārkāpumu lietvedības. Lietu iznākums atkarīgs no tā, vai ekspertīzes apliecinās, ka tūrists bija narkotiku reibumā un vai baltais pulveris satur narkotiskās vielas. Tāpat policija turpina skaidrot iespējamo narkotiku pārdevēju.

Rīgas pašvaldības policija

TOP Komentāri

avatar