SANTPAULA piedāvā debijas dziesmu “You are just too good to be true”

Jauns vārds pašmāju mūzikā –  Santa Paula Mata (ar skatuves vārdu SANTPAULA).  Sarunā viņa atzīst: “Esmu 18 gadus veca jauniete un tikko uzsāku savas gaitas mūzikas industrijā. Ar mūziku nodarbojos jau no agras bērnības, un dziesmas arī sāku rakstīt salīdzinoši agrā vecumā. 8. septembrī man iznāca mana debijas dziesma “You are just too good to be true” , kuru sarakstīju kopā ar mūzikas producentu Kasparu Ansonu. Kopumā bija interesanti pirmoreiz pieredzēt kāds tad ir vienas dziesmas ceļš no paša sākuma līdz pat producēšanai, miksēšanai/masterēšanai un gala rezultātam.

Šo dziesmu sarakstīju pirms pāris gadiem, kad man bija kādi 14 gadi. Dziesmu izvēlējos rakstīt angliski, jo tajā laikā klausījos tikai ārzemju dziedātājus un mūziķus, kas pārsvarā dziedāja angļu valodā. Tāpēc automātiski iedomājos uzrakstīt dziesmu angļu valodā. Dziesma lielākoties ietilpst popmūzikas žanrā, bet tai ir indie un alternatīvās mūzikas tāds kā piesitiens.

Ja godīgi, es pat īsti nevaru atcerēties ko es dziesmas tapšanas procesā domāju pateikt ar šo dziesmu, jo tas bija pirms kādiem četriem gadiem, bet vienkāršiem vārdiem sakot dziesmas nosaukumā jau ir iekļauta visa dziesmas doma. Dziesma ir par lietām vai arī attiecībām, kuras ir pārāk labas, lai būtu patiesība. Mēs baidāmies tās kontrolēt vai arī vispār nevaram tās ietekmēt, tāpēc tās vienkārši pazūd”.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar