Pakāpeniski “Akropolē” darbu atsāks visi līdz šim slēgtie veikali

No 2. jūnija īstenojot visus nepieciešamos drošības pasākumus, darbu klātienē atsāk daļa iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” esošo veikalu. Sākot ar 3. jūniju, pēc ilgākas cietbūšanas darbu atsāks arī pārējās tirdzniecības vietas “Akropolē”. Kopumā 73 veikali un pakalpojumu sniedzēji pakāpeniski vērs vaļā savas durvis apmeklētājiem, nodrošinot ilgi gaidītus klātienes pirkumus. Savu darbu kā ierasts turpina arī līdz šim jau atvērtie veikali.

Aktuāla informācija par veikalu pieejamību tiks publicēta “Akropole” mājaslapā un sociālajos tīklos.

“Pēc vairāk nekā pusgada ilgas pauzes ar neizsakāmu prieku gatavojamies aktīvākai apmeklētāju uzņemšanai, lai ikviens varētu atrast visu nepieciešamo vasaras sezonai ērti, ātri un galvenais –– droši! Mēs ļoti ilgojamies pēc saviem apmeklētājiem. Esmu gandarīta paziņot, ka “Akropole” nomnieku rindas papildinājuši arī jauni tirgotāji, taču, ļaujoties iepirkšanās eiforijai, aicinām ikkatru atcerēties par drošības pasākumiem. Drošība ir un turpinās būt “Akropoles” prioritāte, tāpēc plaši iepirkšanās centra gaiteņi, gaisu attīrošas iekārtas, regulāra virsmu dezinfekcija, kā arī citi vīrusa izplatības mazināšanas pasākumi paliks neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa,” uzsver iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa.

“Akropole” teju 170 nomnieku lokam pievienojušās vēl četras jaunas tirdzniecības vietas. Savas durvis apmeklētājiem iepirkšanās centra 2. stāvā vēris vaļā bērnu apavu veikals “MILANI”, un savu darbu uzsāks arī modes preču veikals “Marco Polo”. Savukārt smēķēšanas piederumu tirgotāji “IQOS” un “Royal Smoke” papildus esošajām tirdzniecības saliņām ir atvēruši arī jaunus veikalus.

Arī turpmāk apmeklētāju un iepirkšanās centra telpās strādājošo cilvēku drošība būs “Akropole” prioritāte, kam tiks pievērsta nepārtraukta uzmanība, īstenojot:

  • mutes un deguna aizsegu lietošanu gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem;

  • apmeklētāju plūsmas kontroli, lai neveidotos apmeklētāju pulcēšanās;

  • maksimāli pieļaujamo apmeklētāju skaita ievērošanu, izmantojot modernu “Sensormatic ShopperTrak” sistēmu, kas tiešsaistē aprēķina apmeklētāju plūsmu un nodrošina “Akropoles” administrāciju ar nepārtrauktu informāciju par aktuālo apmeklētāju skaitu. Vienlaikus reāllaikā “Akropoles” mājaslapā ikvienam interesentam būs pieejams apmeklētāju plūsmas luksofors, kas ļaus sev ērti uzzināt par iepirkšanās centra noslogotību un plānot drošu iepirkšanos;

  • gaisa ventilāciju svaiga gaisa režīmā visas dienas garumā iepirkšanās centra telpās un gaisa attīrīšanu liftos ar speciālu iekārtu palīdzību;

  • automātisku eskalatoru rokturu UV dezinficēšanu, bezkontakta roku dezinfekcijas iekārtu pieejamību un virkni citu drošības pasākumu.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar