Latvijas otrais Vegānfestivāls jau nākamsvētdien

Latvijas otrais Vegānfestivāls notiks 12. augustā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, Rīgā, Kandavas ielā 2, visas dienas garumā – no plkst. 12.00 līdz 21.00. Ieeja festivālā ir bezmaksas.

Latvijas vēsturē pirmo Vegānfestivālu pērn apmeklēja aptuveni 5000 interesentu, kas ir skaidrs apliecinājums tam, cik spēcīga ir cilvēku interese par augu valsts uzturu, videi un dzīvniekiem draudzīgu dzīvesveidu un veselīgu dzīvi kopumā.

2018.gada Vegānfestivāla organizatori ir sagatavojušies vēl lielākam apmeklētāju pieplūdumam — par pasākuma norises vietu izvēlēts plašais un saulainais Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs. Festivāls notiks svētdienā, sniedzot lielisku iespēju ģimenēm un draugiem pavadīt dienu un vakaru kopā. Festivāla veidotāji sola draudzīgu atmosfēru, labu mūziku, noderīgas ēdiena meistarklases, daudzveidīgu tirdziņu, lekcijas par uzturu, vidi, sportu un bezatkritumu dzīvesveidu, izglītojošas, radošas, izklaidējošas un sportiskas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem, un, protams, iespēju gardi paēst. Par noskaņu rūpēsies muzikālās apvienības “Laime Pilnīga”, “Pacific K”, “Nova Koma”, “The Creek”, “Kautkaili” un citi mākslinieki.

 

Informāciju sagatavoja biedrība “Dzīvnieku brīvība

Dainuvīte Roginska, “Vegānfestivāls” projekta vadītāja

Foto: Raitis Lapāns

TOP Komentāri

avatar