Aizsākta jauna tradīcija Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā

Vairāk nekā 1000 minūtes prieka, smieklu un atelpas no slimnīcas ikdienas līdz šim piedzīvojuši Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacienti un viņu vecāki, pateicoties 15 īpašiem ciemiņiem un nu jau draugiem! Brīnišķīgi turpinās Bērnu slimnīcas fonda aizsāktā tradīcija bērnu labsajūtas uzlabošanai uz nodaļu ciemos aicināt dažādus cilvēkus, kas ar savu nodarbošanos vai īpašu talantu var bērnus aizraut, likt smaidīt un iemācīt ko jaunu.

 Bērni un vecāki piedzīvojuši daudz – vērojuši iluzionistu trikus, izmēģinājuši ebru mākslu, gatavojuši sapņu ķērājus, dziedājuši spēka dziesmas, iepazinuši longbordu sportu un vēl. Savukārt meitenes ar māmiņām veidojušas modes dizaina skices, mācījušās make-up mākslu, kā arī tikušas palutinātas ar manikīra apmeklējumu. Svarīgi, ka pasākumi notiek turpat nodaļā, jo veselības dēļ nodaļa bērniem uz ilgu laiku kļūst par otrajām mājām un iespējas piedzīvot ko jaunu un interesantu ir ierobežotas.

“Sirsnīgas atmosfēras radīšana, rūpes par katra bērna labsajūtu mums ir vienlīdz svarīgas visām praktiskajām lietām un palīdzībai, ko ik dienu sniedzam. Un Hematoonkoloģijas nodaļā jo īpaši svarīgi ir radīt noskaņu, kas sniedz prieku un optimismu, ļauj pārvarēt grūtos brīžus un kaut uz brīdi aizmirst sāpes un pārdzīvojumus. Jau gadiem ilgi cilvēki atbalsta nodaļas bērnus, ziedojot līdzekļus veselības uzlabošanai, un ļoti priecājamies, ka tikpat aktīvi šobrīd atbalsts tiek sniegts arī bērnu un viņu vecāku labsajūtai!” saka Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar