Kreisais Krasts – “Space Jam”

Latvijas lielākā hip-hop apvienība Kreisais Krasts 17.septembrī Andrejostas kvartālā prezentēja savu jauno – neplānoto albumu “Krasta FM”, kas tapis pandēmijas laikā. Albuma dziesmai “Space Jam” tapis grandiozs video iedvesmojoties no pasaules slavenā basketbolista Maikla Džordana filmas.

21. septembrī Latvijas lielākā un skaļākā hip-hop apvienība Kreisais Krasts klajā laida albumu ar nosaukumu “Krasta FM”, kas jau kādu laiku pieejams visās straumēšanas platformās. Punkts uz I (Ingus Šusts): “..Albums radīts galvenokārt trijos pandēmijas “lockdown” mēnešos. Lai gan pagājis tikai gads no iepriekšējās relīzes, taču var just katra dalībnieka izaugsmi kopš tās. Šis albums ir nedaudz piezemētāks un vairāk nobriedušāku skatījumu uz dzīvi un vērtībām!..”

“Krasta FM” albums ierakstīts KK Studijā, mix/master un izpildproducents ir Ingus Šusts (Punkts uz I), albuma covers pieder talantīgajam Kristapam Dokānam un Dženetai Miljonei. Grandioza ir albuma radošā komanda, albumā piedalās – Punkts uz I, ansis, MAD, Ivans Baigais, JeeKaa, Dairis, EikshO, Lauris, Pēteris Upelnieks, Magnuss Eriņš, Deniss, Silins Beats, Kaizers, E.V., Cepums, marcways, Pionieris, trakamelodija, Adriana Miglāne, Ritvars, R2rs, Elfs, Beatowski, Reiks, KZR Beats, Jānis Krūmiņš, Dairis, Kārlis Indrišonoks.

Iedvesmojoties no pasaules slavenā basketbolista Maikla Džordana filmas dziesmai “Space Jam” tapis grandiozi šaušalīgs video – oktobrim un gaidāmajām Halovīnam ļoti piestāvošs. Punkts uz I (Ingus Šusts): “..Šī dziesma ir ideāli radīta, lai kļūtu par Maikla Džordana filmas otrās daļas soundtreku. Šoreiz gan esam  paši pārtapuši par monstriem un video saturs nedaudz atgādina šausmu filmu. Vēlējamies radīt un atspoguļot tādu kā sapņu komandu, kas spētu uzvarēt to pašu Maiklu Džordanu!..” 

Toties pati dziesma “Space Jam” stāsta par cīņu un pašmotivāciju sasniegt savu mērķus! Dziesmā piedalās – MAD, Punkts uz I, Pionieris, Deniss, E.V., Reiks, bet par muzikālo daļu parūpējies Silins Beats. Dziesmas ieraksts un apstrāde tika veikta KK Studijā ar Punkts uz I pie pults.

Lielu paldies Kreisais Krasts vēlas teikt visai video grandiozajai komandai – Rihards Romuss, Deniss Benke, Iluta Reinberga, Linda Sams, Yegor Nikolskiy, Ervins Line, SDG Lighting, Toms Rings, Ingus Susts, Emils Skrivelis. Paldies par lielisko video lokācijas vietu – Ornamental Steel un Sia Sanekss, paldies ”Lucky Thirteen” par automobiļiem.

Latvijas lielākajai hip-hop apvienībai Kreisais Krasts ir lieli nākotnes plāni. Ir plānoti vēl 2 grandiozi video, tiek domāts par nākamo albumu un vasarā noteikti tiks organizēts savs KK festivāls ar KK koncertu, un KK ēdienu. 

 

TOP Komentāri

avatar