Jēkabpilī nozagtais lielgabals vēl nav atrasts

Jēkabpilī uz 24. februāri tika nozagts pretrunīgi vērtētais lielgabals – daļa no pieminekļa, zem kura, saskaņā ar vēsturiskajiem dokumentiem, esot apglabāti trīs Sarkanās Armijas karavīri. Par lielgabala pazušanu Valsts policijai ziņoja iedzīvotāji.

Izmeklēšana vēl turpinās!

2

TOP Komentāri

avatar
2 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
1 Komentāru autori
Skolnieciņš Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
Skolnieciņš
Viesis
Skolnieciņš

Senie skandināvi savus karavīrus sadedzināja ugunskapos. Virsaišiem un priesteriem ugunskapi bija ļoti grezni, tajos pat līdzās aizgājējam sadedzināja dārgus sadzīves priekšmetus, kā arī ziedoja lopus (rituāli tos nokāva par godu Skandināvu Dieviem un aizgājējam, pēc tam šie lopi bija dzīru mielasts). Būtu jauki šos karavīrus apbedīt pēc seno skandināvu pagāniskās tradīcijas. Šie karavīri ir jāizrok. Pēc tam viņu kauli ir jāietin linu audumā un jāpārvieto uz ugunskura vietu. Taisa rituālo ugunskuru no 10 kubikmetriem sausas malkas. Vislabāk ir izmantot oša malku, jo osis ir skandināvu svētkoks (osis Igdrasils – pasaules koks). Kaulus apber ar sāli (derēs 3 kg jūras sāls),… Lasīt tālāk »

Skolnieciņš
Viesis
Skolnieciņš

Paldies Dieviem, šis okupācijas laikmeta rēgs ir pazudis nebūtībā! Es no sirds patiecos visiem drosminiekiem un visām drosminiecēm, kas pielika darbu šī okupācijas simbola demontāžā. Sirsnīgs paldies! Lai Latvju Dievi jūs svētī!!! Ar cieņu, Skolnieciņš