Antras Stafeckas un Jāņa Čubara albuma koncerts

Ir iznācis Antras Stafeckas un Jāņa Čubara jaunais CD albums “26 UN VISS”. Lielākajai daļai dziesmu vārdu un mūzikas autore ir pati Antra. Albumu papildina arī Jāņa Čubara, kurš ir šī albuma muzikālais producents, un Antras mammas Ilzes Mūrnieces daiļrade. Trīs albuma dziesmās Antra sadziedas ar saviem skatuves kolēģiem – Ati Ieviņu, Normundu Pauniņu un Jāni Čubaru. Albumā viss, pat dziesmu secība, ir pakārtota un balstīta uz patiesām emocijām un gūtās pieredzes pēdējo trīs gadu laikā. Ir ieguldīts liels un apjomīgs darbs, lai dziesmas tiktu noproducētas tieši tā, kā mākslinieki to ir vēlējušies. Katra dziesma ir izdzīvota un izlolota, lai tā izstāstītu savu stāstu.

Par ko tad šis stāsts ir? Nav noslēpums, ka Antra un Jānis ir ne tikai kolēģi un draugi, bet arī mīlošs pāris. “Mīlestība”  ir galvenais atslēgas vārds. Nav jau iespējams šai sakarā izgudrot ko jaunu. Kā jebkurās attiecībās, arī šajās ir gan gaišās, gan te tik gaišās dienas. No tā visa var daudz ko mācīties. Galvenokārt vienam no otra. Ģimene, darbs, ikdienas pienākumi, emocionāli pārdzīvojumi, egoisms u.t.t… Un tam visam kā ķirsis uz kūciņas ir kaisle un mīlestība. 

Klausītājiem būs iespēja iedziļināties pašiem savā iekšējā ES. Tāda neliela sevis analīze. Katrā dziesmā tiek atspoguļota kāda situācija, secinājumi un pārdomas. Beigu beigās jau ir tā kā dziesmā  “Life is Life”. Dzīve ir dzīve, un tā ir jādzīvo! 

Šajā albumā tā autori nerunā tikai par to, cik viss ir skaisti. Te tiek izdziedāts gan iemīlēšanās laiks, gan sevis meklējumi, gan sāpes pēc pāri darijuma. Tiek dziedāts arī par Veģetatīvo Distoniju, kas māksliniekiem visā pasaulē nav sveša. Te katrs varēs atrast kaut ko sev.

Ko par to visu saka pati dziedātāja Antra: “Mēs no sirds esam pateicīgi par atbalstu gan saviem tuviniekiem, gan draugiem, un, protams, arī saviem klausītājiem un nīdējiem! Tikai pateicoties Jums visiem mēs varam darīt to, ko darām! Mēs radām un rādam. Jā! Mēs neesam ideāli. Un kurš tad ir? Ir jāmāk krist, lai pēc tam celtos un ietu pareizajā virzienā. Mums nav bail krist! Šis albums ir mūsu atskaites punkts tam, ko esam piedzīvojuši gan privātajā dzīvē, gan profesionālajā karjerā, lai ar jaunu iedvesmu dotos tālāk! Ļoti ceru, ka tas, ko te dzirdēsiet, Jums patiks un liks aizdomāties. Lai kā arī būtu, Dvēseles valoda vienmēr ir bijusi mana iekšējā ES valoda. Tāpēc, runāsim vienā valodā. Dvēseles valodā! Lai labi klausās!”

Video: Inga Nestere un Ģirts Spēlmanis

TOP Komentāri

avatar