Sadarbībā ar Valmiermuižas alu, Silmachy remedies radījuši apiņu šampūnziepes

Silmachy remedies sadarbībā ar Valmiermuižas alus darītavu ir radījuši jaunumu – Apiņu šampūnziepes. Tas ir cilvēkam un dabai draudzīgs produkts, kas nodrošina saudzīgu matu mazgāšanu, to stiprināšanu un ir iepakots videi draudzīgā iepakojumā. 

Kā viss sākās?

Valmiermuižas alus saimnieks diendienā čakli strādā, lai nevienam netrūktu smeķīgais alus uz svētku galda, bet darba kalni nemazina dziņu sapņot. Tiek melsts, ka guļot uz labajiem sāniem, redzēsi tikai labus sapņus. Tā nu saimnieks pēc garās darba dienas gūlās mīkstās cisās uz labajiem sāniem un sapņoja. No rīta atverot acis – bilde skaidra! Alus Spa! 

Jau izsenis tautas medicīnā apiņi tikuši izmantoti ne tikai kā dziedinošs līdzeklis ķermenim, bet arī kā nomierinoša droga satraukuma gadījumā. Sacīts – darīts! Saimnieks nolēma iedzīvināt apiņu spēku ne tikai alus kausā, bet arī Tavā vannasistabā. Ar apiņu sainīti padusē, saimnieks devās meklēt meistaru, kurš varētu palīdzēt sapni piepildīt un nonāca Baldonē Silmachy Remedies darbnīcā, kur kopā ar darbnīcas farmaceiti Martu Šulci ātri vien nonāca pie jaunas receptes – apiņu šampūnziepes galvas rotas kopšanai.  

Zināms, ka apiņu uzlējumu zāļu sievas jau izsenis ieteikušas matu sakņu stiprināšanai. Tagad arī zinātne apliecina, ka apiņi satur vērtīgus flavonoīdus un bioaktīvas vielas, kas aizsargā matu šūnas pret oksidatīvo stresu, tādejādi stiprinot matu struktūru. Apiņi papildināti ar nātru ekstraktu, kura bagātīgais vitamīnu un minerālvielu sastāvs stimulē matu augšanu un rūpējas par matu veselīgu izskatu. Šampūnziepju pamatā ir augu izcelsmes aktīvās putojošās vielas, kam ir maigāks pH, tās ir saudzīgākas galvas ādai un matiem. Tas ir dubults spēks – apiņi stiprina matu struktūru, bet nātre stimulē to augšanu.  Silmachy remedies jau kopš pirmssākumiem iedzīvinājuši labākās augu īpašības universālos, ikdienas lietošanai paredzētos kosmētiskajos līdzekļos. Tie ir dabīgi, gatavoti no sertificētām izejvielām, netiek testēti uz dzīvniekiem, kā arī līdztekus tam tiek pievērsta uzmanība kosmētikas iepakojumam – tas ir videi draudzīgs.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar