“Rīgas satiksme” turpinās strādāt

“Rīgas satiksme” informē, ka pirmdien, 16.martā un tuvākajās dienās sabiedriskais transports – tramvajs, trolejbuss un autobuss kursēs pēc ierastā darba dienu grafika. Lai arī e-talonu reģistrācijas dati rāda, ka pasažieru skaits ir samazinājies, reisu nodrošināšana ierastajā darba dienu grafikā, ļaus saglabāt lielāku intervālu starp pasažieriem un mazināt vīrusa izplatīšanās risku. 

Vēlamies uzsvērt, ka uzņēmums ievieš dažādus pasākumus, lai pēc iespējam mazinātu vīrusa “COVID-19” izplatības riskus, tā piemēram pastiprināti tiek tīrīti sabiedriskā transporta līdzekļi, kā arī tiek veikta tā dezinfekcija. Tāpat trolejbusos un autobusos ieviesta pasažieru iekāpšana vai izkāpšana tikai pa vidējām un aizmugures durvīm, tādejādi pasargājot transporta līdzekļu vadītājus, kā arī pārtraukta biļešu tirdzniecība pie vadītāja. Atcelta durvju atvēršanas pogas – “Atver durvis pats” lietošana un visas durvis atver vadītājs.

Nepieciešamības gadījumā aicinām ar “Rīgas satiksmi” sazināties zvanot pa informatīvo tālruni 20361862, vai sūtot e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu– “Sazinies ar mums”, kurā ikviens mājas lapas apmeklētājs var elektroniski iesniegt savu pieteikumu. 

“Rīgas satiksme” aicina klientus rūpīgi izvērtēt pārvietošanās nepieciešamību un neapmeklēt publiskas vietas, tādejādi mazinot vīrusa “Covid-19” izplatības iespējamību.

13

TOP Komentāri

avatar
13 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
13 Komentāru autori
AAtwlyiAAodzyaAAygqosAAxvwjaAAuswje Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
Glivego
Viesis
Glivego

Legally Clobetasol In Australia ploste buy cialis online prescription Faipalagemia Finasteride On Sale No Prescription

AAqzlfv
Viesis
AAqzlfv
Lopurge
Viesis
Lopurge

https://vsdoxycyclinev.com/ – doxycycline for chlamydia order online

AAvpilv
Viesis
AAvpilv

http://00-tv.com/video/1.html
eahtdzcvcxbnlekhta

AAdrymm
Viesis
AAdrymm

http://00-tv.com/video/1.html
yqhudzcvcxbnrlpcxd

AAwgejk
Viesis
AAwgejk

Хрустальный смотреть онлайн bit.ly/35mqcNm

AAjcxcp
Viesis
AAjcxcp
AAxfxyu
Viesis
AAxfxyu
AAuswje
Viesis
AAuswje
AAxvwja
Viesis
AAxvwja
AAygqos
Viesis
AAygqos
AAodzya
Viesis
AAodzya
AAtwlyi
Viesis
AAtwlyi