Rīgā norisinājies Vegānfestivāls

24.augustā Esplanādē norisinājās jau trešais Latvijas Vegānfestivāls. Pirmajās festivāla stundās festivālā ieradās jau vairāk nekā 5000 apmeklētāju, kas izbaudīja festivālā piedāvātos gardumus, aktivitātes un koncertu.

Par Vegānfestivāla fokusu rīkotāji norāda garšīgi, sātīgu un daudzveidīgu ēdienu, kas piemērots katrai gaumei. Par augu maltītēm rūpējās 30 pieredzējuši ēdinātāji, piedāvājot pašmāju un ārzemju ēdienus, piemēram, no Japānas, Indijas, Ķīnas, ASV un citām valstīm. Tāpat apmeklētājiem bija iespēja nobaudīt plašu sortimentu no augu sieriem, desām, burgeriem līdz pieniem, saldumiem, saldējumam, vafelēm un citiem produktiem.

Pasākuma organizatoru pārstāve Bella Briška pauž prieku par apmeklētāju interesi par pasākumu, sakot, ka “ēdiens un iespēja izzināt jaunus produktus vieno visus, neskatoties uz to, vai cilvēki ir vegāni vai visēdāji. Mums, pasākuma organizatoriem ir prieks pulcēt plašu sabiedrības daļu, ļaujot pasākuma viesiem izgaršot dažādas augu valsts uztura garšas.”

Kopumā festivālā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku, kuru vidū ir ēdiena un dzērienu tirgotāji, kosmētikas tirgotāji, nevalstiskās organizācijas, mūziķi un daudzi citi.

Norisinājās arī jogas nodarbības, Rīgas Cirka skolas organizētās spēles, lekcijas un meistarklases ekspertu vadībā. Savas aktivitātes piedāvāja arī Pasaules Dabas fonds, Zaļā brīvība, Riga Animal Save un citi.

 

Foto: publicitātes (A.Krilova)

TOP Komentāri

avatar