Pie kāda pārtikas veikala Rīgā saimnieks pamet savu suni

14.jūlijā pulksten 11.18 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu pamestu suni Torņakalnā. Ziņotājs skaidroja, ka suns ir piesiets pie pārtikas veikala ieejas. Pirmo reizi viņš pamanījis, ka suns ilgstoši tur sēž, neilgi pēc tam, kad atnācis uz darbu. Apstākļu pārbaudīšanai uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes autopatruļa.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa gan izsaucēju, gan arī pārtikas veikala darbinieci. Abas personas apstiprināja, ka suns savu saimnieku gaidot jau vairāk nekā divas stundas. Mikročipa pārbaudes laikā tas netika atrasts.

Ņemot vērā, ka nebija iespējams noskaidrots suņa saimnieku, izsaukts Dzīvnieku patversme “Ulubele” darbinieki. Suns bija manāmi satraukts, bet miermīlīgs. Līdz ar to suņu ķērājs bez liekas piepūles kuci aizveda līdz suņu transportēšanas nodalījumam.

Dzīvnieks nogādāts patversmē, kur gaidīs atsaukties savu saimnieku. Tomēr suņu īpašniekam jāņem vērā, ka šajā situācijā suni viņš varēs saņemt tikai tad, kad būs apmaksājis čipēšanas, potēšanas un uzturēšanas izdevumus. Savukārt, ja suņa saimnieks neatsauksies, tad citiem būs iespēja to pēc noteikta laika adoptēt.

TOP Komentāri

avatar