Kaķis ir pievienojies Monopola saimei

Pēc vispasaules balsošanas kampaņas galda spēles piekritēji ir izbalsojuši gludekli un tā vietā ir izvēlējušies daudz pievilcīgāko kaķi. Interesanti, ka pēc balsošanas rezultātiem vispopulārākais kauliņš, kuru Monopola kvēlākie fani vēlējās “nosargāt” bija tieši mūžīgais kaķa ķildu partneris – suns (29%).

Monopola ražotāji Hasbro atzīst, ka zābaks, gludeklis un ķerra visu balsošanas laiku atradušies uz klints malas. Tikai pēdējā balsošanas dienā “gludeklis” tomēr atzina pārējo kauliņu pārākumu un tagad ir devies godam pelnītā atpūtā.

Gludekļa vietā tika piedāvātas piecas jaunas iespējas: helikopters, dimanta gredzens, robots, ģitāra un kaķis. Zinot, cik ļoti cilvēkiem tīk kaķi, kas ir mājdzīvnieka izvēle nr. 1, balsošanas rezultāti milzu pārsteigumu neradīja – arī piedāvāto galda spēļu kauliņu starpā kaķis izrādījās izvēle nr. 1, aizņemot 31% no visām balsīm.

Arī klasiskā Monopola iepakojums ir piedzīvojis nopietnas pārvērtības, kļūstot 21. gadsimta acīm tīkamāks ar savu svaigo un moderno dizainu.

Jaunais klasiskais Monopols latviešu un krievu valodās ar kaķi uz borta pakāpeniski parādīsies veikalos sākot ar oktobra mēnesi, aizvietojot esošo klasisko Monopolu, kas ir neatņemama Latvijas galda spēļu plauktu sastāvdaļa jau 18 gadus.

TOP Komentāri

avatar