Grupai “The Coco’nuts” jauns video no albuma prezentācijas koncerta

Pašmāju blūzroka, indī un alternatīvā džeza grupa The Coco’nuts šī gada jūnijā laida klajā savu otro studijas albumu No Other Way Out. Albuma prezentācijas koncerta piedalījās vairāki īpaši viesi, tajā skaitā Melo M čellists  Miķelis Dobičins, dalībnieki no Banku augstskolas kora Monēta, kā arī Radio bigbends pūtēji.

“Šis ir pārpasaulīgs skaņdarbs. Mistiska bungu partija un halles bagāti vokāli ievelk meditatīvā stāvoklī,” tā par koncerta video ierakstā dzirdamo skaņdarbu In Between The Worlds I See  grupas bekvokāliste un taustiņinstrumentāliste Inese Bērziņa.

Albuma astoņas dziesmas ir ierakstītas Valmieras Siltumnīcā, sadarbojoties gan ar  Latvijas Radio bigbends mūziķiem trompetistu Oskaru Ozoliņu, trombonisti Lauru Rozembergu un saksofonistu Kristapu Lubovu, gan ar nozares talantiem Melo M čellistu Miķeli Dubočinu un perkosionistu Migelu Hernandez Giraldi no Čīles. Albuma vizuālais mākslinieks ir Aigars Opincāns.

The Coco’nuts sastāvā muzicē astoņas radošas un spilgtas personības: Marija Broča ar līdervokālu, Monta Kurme kā bekvokāls, Inese Bērziņa ar bekvokālu un taustiņinstrumentiem, Pēteris Narubins kā ģitārists un vokālists, flautists Jāzeps Podnieks, Artūrs Strautmanis ar bungām, Toms Valmiers kā kontrabasists un trompetists Reinis Puriņš. Grupas daiļradē tiek variēts ar fanka, indī, blūzroka un alternatīvā džeza mūzikas žanriem.

Muzikālās gaitas grupa The Coco’nuts uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdots  minialbums Appetizer 2014. gadā un studijas debijas albums Amid Opposites 2016. gadā. Otrais pilnmetrāžas albums No Other Way Out ir izdots 2018. gada vasarā.

 

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar