Apvienība “Aiz Horizonta” piedāvā dziesmu “Šajā zemē”

Patriotu mēnesī savu ceļu estrādes mūzikas žanrā uzsāk jauna muzikālā apvienība „Aiz Horizonta”, kuras kodolu veido trīs, skatuves pieredzes bagātas personības: dziedātājs, LBAF valdes loceklis un LR2 ētera balss Kaspars Markševics, Liepājas teātra dziedošais aktieris un autosportists Viktors Ellers, mūziķis, dziesmu autors, LR2 un LTV1 raidījumu vadītājs Normunds Zušs.

Doma, par līdzīga projekta radīšanu, aizsākās jau pirms diviem gadiem, bet, iespējams, toreiz vēl trūka motivācijas un tālāka redzējuma. Šobrīd, kad visa pasaule šausminās par notikumiem Ukrainā, kad katra patriotiski domājoša valsts ir sadevusies rokās un gatava stāties pretī ikvienam iebrucējam, arī mēs kļūstam vienoti savā gara spēkā un idejās. 

Liepāja – Rīga – Rēzekne, tas ir mūsu ceļš, mūsu horizonts, kurš stiepjas un pulsē cauri visai Latvijai. Mums ir svarīgi redzēt un saprast, kas notiek aiz mūsu horizonta vārtiem jo Latvija nav tikai Rīga, Latvija nav tikai Valmiera vai Talsi, Latvija ir katrs mazais ciematiņš, katra viensēta, katra dzīvā dvēsele un krūms. Latvija ir mūsu sentēvu atmiņas un sāpes, Latvija ir mūsu bērnu mantojums, kuru mantos viņu bērni. 

Kareivji cīņā dodas ar ieročiem, tauta – ar savu nesalaužamo brīvību. Un mūsu brīvības spēks smeļams ne tikai dižgaru vārdos un vēstures lappusēs, bet arī dziesmās, kuras mūs vedušas cauri priekiem un bēdām.

Muzikālās apvienības Aiz Horizonta dziesma „Šajā zemē” vēsta par mūsu pārliecību un dzimtenes mīlestību. Tās ir sajūtas, līdz kurām jānonāk ikvienam latvietim un savas zemes patriotam. Jā, mēs katrs esam savādāks gan domās, gan izjūtās, jā, mēs katrs dzīvojam savu dzīvi, kopjam savas ģimenes tradīcijas un vērtības, bet tas, kas mūs vieno ir cilvēcība, brīvības sajūta un savas zemes mīlestība.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar