Zelta Mikrofonu vadīs – Melderis, Krauze, Reiniks un Fredis

Trešdien, 5. martā pie īpašniekiem nonāks balva Zelta Mikrofons 2013. Mūzikas ierakstu gada balvas 18. ceremonijā ar SMScredit.lv atbalstu tiks sumināti sasniegumi 19 nominācijās un uzstāsies šībrīža Latvijas mūzikas labāko spēku izlase: Dons, Otra Puse, The Sound Poets, Igo un Ieva Kerēvica, Marta Ritova un Emīls Balceris, Relicseed, Jumprava, Latvian Blues Band, Normunds Rutulis, Dzelzs Vilka Jauno Jāņu orķestris, Žoržs Siksna un Jelgavas bigbends, Toms Juhņevičs, Kaspars Tobis, Pērkons, Bez PVN, Edgars Viļums, Ainars Virga un Virga Hard Orchestra, PeR un Jurga. Gaidāmi vairāki pirmatskaņojumi. Vakara norisi un zvaigžņu parādi vadīs “zelta četrinieks”- Valdis Melderis, Valters Krauze, Lauris Reiniks un Andris Freidenfelds.

 

Vai Zelta Mikrofonu par labāko pop albumu saņems lielā dīva Laima Vaikule vai debitante Marta Ritova? Bet varbūt rezignētais dziesminieks Kārlis Kazāks vai grupa Otra Puse? Vēl spraigāka konkurence valda pop-rock albumu kategorijā, kur galvenie favorīti ir Dona, Instrumentu un The Sound Poets veikumi. Bet, kā zināms, prognozes mēdz nepiepildīties… Vai tautas balsojums t/p Alfa aptaujā par Gada dziesmu sakritīs ar profesionāļu žūrijas vērtējumu? Kuru no saviem daudzajiem mūsdienu folkloras statusā esošajiem hitiem izpildīs par mūža ieguldījumu godinātā grupa Pērkons?

 

Šie un citi jautājumi tiks atbildēti 5. marta vakarā uz Nacionālā teātra skatuves. TV3 translācijas sākums plkst. 20.20, tiešraide Kanālā 2 un TVPlay – 19.30. Pirmo reizi tiešraide būs dzirdama arī Latvijas Radio 2.

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši