Jaungada sagaidīšanas pasākumi Jūrmalā

  1. decembrī jūrmalnieki un pilsētas viesi laipni aicināti uz kopīgu Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu un krāšņu svētku uguņošanu Kauguros. Gadu mijas pasākumu programmas ar patīkamiem pārsteigumiem sagādājušas arī Jūrmalas viesnīcas un restorāni.

 

Jaunā gada sagaidīšana Kauguros

  1. decembrī no plkst. 23.00 līdz 02.00 laipni aicināti uz kopīgu jaunā gada sagaidīšanas pasākumu Kauguros – Kauguru kultūras nama pagalmā, Raiņa ielā 110. Svētku noskaņu radīs Jaunā gada orķestris un gadu mijā priecēs svētku uguņošana.

 

Tematiski jaunā gada sagaidīšanas pasākumi pilsētas kūrortviesnīcās

“Baltic Beach Hotel & SPA” Jūras ielā 23/25 no plkst. 20.00 piedāvā Jaungada programmu “All Stars Night”. Viesus gaida pārsteigumiem bagāts vakars – mūzika, dejotāji un “zvaigznes”, maģija un joki, elegantas vakariņas un šampanietis, dejas un uguņošana. Bērniem sagatavota īpaša izklaides programma.

 

“Hotel Jūrmala SPA” Jomas ielā 47/49 no plkst. 21.00 aicina uz svētku programmu “Gatsby party” džeza melodiju noskaņās ar pārsteigumiem, aizraujošām aktivitātēm, kā arī svētku vakariņām. Arī mazajiem viesiem paredzēta izklaides programma ar rotaļām un pārsteigumiem.

 

“SemaraH Hotels Lielupe SPA & Conferences” Bulduru prospektā 64/68 no plkst. 21.00 viesus sagaidīs Venēcijas karnevāla noskaņās – krāšņi karnevāla tērpi, maskas un iluzionisti, gaismas šovs un itāļu mūzika. Pasākumu vadīs dziedātājs Roberto Meloni un aktrise Vita Baļčunaite, mūzika dīdžeja Artjoma Demjanenko ziņā. Sarūpēta arī īpaša izklaides programma bērniem.

 

Pasākumiem bagātu jauno 2018. gadu!

Informāciju sagatavoja:

Inese Krieviņa

Jūrmalas pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas

sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši