Iznākusi iedvesmas grāmata “Latvijas dārgumi”

Grāmatā apkopoti Latvijas izcilākie eksporta zīmoli, uzlecošās eksporta zvaigznes un Latvijas personības – mūziķi, mākslinieki, arhitekti, zinātnieki, sportisti, rakstnieki, dzejnieki, cilvēki, kas nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Tā ir izdota angļu un krievu valodā.

“Eksporta kustībā mēs daudz runājam par zīmola un tā stāsta nozīmi – tas ir svarīgs gan uzņēmumiem, gan valstij. Mūsu eksportējošie uzņēmumi, talantīgās personības ir daļa no valsts tēla un starptautiskā stāsta, kas ir daudz dziļāks un patiesāks nekā jebkuri skaitļi, statistikas un diagrammas,” skaidroja Andersone. Pēc Andersones sacītā, šī grāmata ir lielisks instruments mūsu valsts tēla veidošanai, jo tā atklāj, cik daudzpusīga un uzņēmīga ir latviešu nācija.

 

Atklāšanas svētkos piedalījās Kultūras ministre Dace Melbārde, Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica, “Olainfarm” līdzīpašnieks Valērijs Maligins, ABLV bankas dibinātājs Oļegs Fiļs, “Aerodium Technologies” valdes loceklis Ivars Beitāns, akordeoniste Ksenija Sidorova, “Smartlynx” valdes loceklis Aleksandrs Gusevs un citi Latvijā pazīstami uzņēmēji, valsts iestāžu pārstāvji un talantīgās personības.

Ar muzikāliem priekšnesumiem klātesošos priecēja viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras meistariem Latvijā – Kaspars Zemītis.

Šī ir jau otrā iedvesmas grāmata un līdz 2018.gadam, Latvijas 100 gadu jubilejai, kustība “Red Jackets” plāno apkopot 100 izcilākos eksporta zīmolus un izdot trīs šādas iedvesmas grāmatas.

Foto:publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši