Ģitārists Kaspars Zemītis atklāj otro solo albumu “Vētra klusumā” (VIDEO)

Mūzikas namā Daile pulcējot draugus, radus, atbalstītājus un mākslinieka mūzikas mīļotājus, ar koncertu tika atklāts Kaspara Zemīša otrais solo albums “Vētra klusumā” kurā muzikālos stāstos piedalījās arī deju skolas Dzirnas dejotāji. Koncertā skanēja skaņdarbi no jaunā albuma – Emīla Dārziņa brīnišķīgais skaņdarbs „Melanholiskais valsis”, tautas dziesmu apdares un viņa paša komponētie skaņdarbi.

Šķiet, viena no šodienas lielajām problēmām ir atrast klusumu, jo ikdienā mēs skrienam un visu laiku aktīvi darbojamies, aizmirstot, ka jāatrod laiks savējiem un sev pašam. Un otrādi – brīžos, kad mums ir laiks sev, kad esam vienatnē, mēs spējam pārdzīvot lielākās vētras un uzdot nozīmīgākos jautājumus. Tas mūs paceļ, izkustina un aizkustina, atstāj dziļus nospiedumus un spēj mainīt mūsu dzīvi. Manā dzīvē viena no tādām “vētrām” ir mūzika, savukārt “vētra klusumā” ir tie brīži, kad esmu vienatnē ar ģitāru. Tieši tie ir mani laimes un iedvesmas brīži, un tās ir manas vētras klusumā,” komentē jaunā albuma nosaukumu ģitārists Kaspars Zemītis

„Albums Vētra klusumā atspoguļo mani kā ģitāristu, kā komponistu, un to, kā jūtu ģitāru. Svarīgākais, ko esmu sapratis – tā nav klasiskā, mūsdienu vai perkusīvā ģitāra, tā ir instruments, kādu to redzu es. Man tāpat kā ikvienam māksliniekam, ir svarīgi, lai tas, kas  iedvesmo, atspoguļotos albumā. Iespējams, es neesmu tik profesionāls, lai uzrakstītu skaņdarbu tad, kad man to kāds pasūtina, jo man ir jāgaida, kamēr tas „atnāk”. Un tad, kad skaņdarbs ir “atnācis”, tad tas arī top,” Kaspars Zemītis  atklāj savu skaņdarbu tapšanas procesu.

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši