Rīgas skolas un bērnudārzi pirmdien turpinās darbu

Ņemot vērā, ka valdība un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība piektdienas vakarā vienojusies par kompromisu pedagogu darba apstākļu uzlabošanai, plānotais streiks ir atcelts un no pirmdienas, 19. septembra, Rīgas skolās un bērnudārzos mācību process turpināsies un bērniem ir jāapmeklē savas mācību iestādes atbilstoši to noteiktajam mācību režīmam.

Mācību process bērnudārzos un skolās tiks organizēts atbilstoši iespējām, maksimāli pietuvinoties ikdienas mācību plānam. Tā kā lēmums par streika atcelšanu pieņemts īsi pirms brīvdienām, Rīgas pašvaldības mācību iestādes operatīvi pārkārtos iepriekš saplānotās rīcības, kas bija paredzētas streika situācijai, lai nodrošinātu kvalitatīvu mācību procesu.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir informējis izglītības iestāžu ēdinātāju pārstāvjus par to, ka atceltā streika dēļ mācību process netiks pārtraukts. Iespējams, ka šajā situācijā, kad tik īsā laikā produktu pasūtīšana ir problemātiska, būs nepieciešamas korekcijas ierastajā  ēdienkartē.   

Rīgas pašvaldība aicina bērnu vecākus izturēties pret šīm izmaiņām ar sapratni, ja pirmdien iespējamas kādas neērtības saistībā ar mācību procesa nodrošināšanu vai siltām pusdienām, kas, iespējams, tiks aizstātas ar uzkodām.

Foto:canva.com

TOP Komentāri

avatar