Rīgas ielu bedrēs atkal uzzied atraitnītes

Nu jau par pavasarīgu tradīciju kļuvusī “Vislatvijas atraitnīšu stādīšanas akcija” šogad noris trešo gadu, un joprojām izpelnās iedzīvotāju atbalstu, jo bedraino ielu jautājumā vienaldzīgo nav. Optikas salonu Metropole kolektīvs izmantoja vairāk kā 800 atraitnīšu stādu, ap 1600 litru kūdras, lai vairāk nekā 100 bedres Latvijā padarītu par visskaistākajām un krāšņāk ziedošajām visā pasaulē.

Jānis Kossovičs, optikas salonu Metropole direktors, puķu akcijas rīkotājs un dalībnieks: “Nupat, atgriežoties no atraitnīšu stādīšanas Latvijas ielu bedrēs, kopā ar kolēģiem esam guvuši pozitīvas emocijas, jo jau atkal esam likuši bedrainajām ielām uzziedēt, pateicoties pavasara puķēm – atraitnītēm. Šogad pavasari sagaidījām krietni ātrāk kā citus gadus un jau februārī sākām lavierēt pa bedrainajām ielām tā, lai tās nekaitētu ne mums pašiem, ne mūsu transportlīdzekļiem. Ikviens satiksmes dalībnieks piekritīs, ka, diemžēl, vienas un tās pašas bedres, ko ielu apsaimniekotāji lāpa no pavasara uz pavasari, nav īpaši izturīgas, jo pēc pavisam neilga laika aizlāpītā bedre atkal kļūst satiksmei nedraudzīga. Protams, ar izveidoto atraitnīšu stādījumu mēs nepretendējam uz ilgnoturīgākā bedru lāpījuma titulu, taču ceram, ka arī ielu uzturētāji šādi izgreznotas bedres pamanīs daudz labāk un ātrāk, un steigs parūpēties par ielas seguma salabošanu. Turklāt, jau trešo gadu ziedošās bedres būs iepriecinājums pozitīvam dienas turpinājumam gan auto, velo, moto braucējiem, gan kājāmgājējiem!”

Priecē, ka autovadītāji bedres ar ziedošām atraitnītēm pamana un vienmēr cenšas apbraukt, lai nekaitētu ziediem. Savukārt, ielu uzturētāji, ierodoties bedres labot, rūpīgi izceļ stādus, ļaujot tos paņemt garāmgājējiem iestādīšanai piemājas puķu dobēs.

Puķu akcijas rīkotājs un dalībnieks Jānis Kossovičš šodien kopā ar optikas salonu Metropole komandas biedriem devās izrotāt Rīgas ielu bedres, un tūlīt pēc tam nogādāja sarūpēto atraitnīšu grozu arī Rīgas mēram, mudinot viņu pievienoties šai pozitīvajai akcijai. Ja Rīgas ielas nav kārtībā, tad vismaz reizi gadā tās ziedošo bedru krāšņumā var sacensties un, domājams, pat pārspēt jebkuru Eiropas galvaspilsētu!

 

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši