Dziedātāja Inese Bērziņa izdod dziesmu “Sējējs” ar dzejnieces Elīnas Zālītes vārdiem

Gatavojoties sava EP albuma izdošanai 2023. gada pavasarī, dziedātāja Inese Bērziņa klausītājiem piedāvā skaņdarbu un videoklipu ar latviešu dzejnieces un rakstnieces Elīnas Zālītes dzejas vārdiem.

Dziesmas “Sējējs” mūziku Inese komponēja kopā ar ģitāristu Miķeli Vanagu, kā dziesmas pamatu izmantojot latviešu dzejnieces un rakstnieces dzejoli “Sējējs”. “Pie manis šī dziesma nāca viegli, un, pēc uzrakstīšanas, pavisam drīz arī tapa ierakstīta. Kā es uztveru dzejnieces rakstīto – dzejolis vēsta par atšķirībām, mūžīgo disonansi starp cilvēka vēlmēm un to, ko daba dara pati par sevi, vai cilvēks to grib vai nē. Tāds arī vēstījums ir mūzikas videoklipā, kurā lapiņa, gluži kā cilvēka iecerētais, gluži tik vienkārši nemaz neķeras rokā,” tā par dziesmu stāsta dziedātāja.

Dziesmas ierakstīšanā piedalījās arī bundzinieks Artūrs Straumanis, tubists Eduards Lipāns un taustiņinstrumentālists Miķelis Vanags. Ieraksta pēcapstrādi veica Mārtiņš Krastiņš.

Videoklipa idejas autore, režisore, operatore un aktrise ir Anna Dzērve. Montētāja, krāsotāja, producente, aktrise un gaismotāja – Alise Golovacka. Idejas autore, producente, aktrise – Inese Bērziņa. Gaismotājs un labs padomu devējs – Guntars Kauls. Asistents, lapiņas operators un aktieris – Aigars Reiters. Īpaša pateicība par lokāciju un asistēšanu Lindai Luīzei Barbarei un Valdemāram Zagorje, kā arī par tehnisko un visādu citādu atbalstu tehniku un atbalstu LKA Nacionālajai filmu skolai, Ansim Landrofam.

Audiovizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar