Ar jaunu videoklipu klajā nācis pašmāju RnB mūzikas izpildītājs Trap Love

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar jaunu singlu, kam tapis arī videoklips, klajā nācis pašmāju RnB mūzikas izpildītājs Trap Love. Dziesma “Uz zemes” ir realitāte, kas pārtapusi mūzikā.

Mūzikai Trap Love jeb īstajā vārdā Harijs Širmanis pievērsies jau pirms vairākiem gadiem. Plašākā sabiedrībā lielāku atpazīstamību guvis 2017. gadā, kad iesaistījās hip-hop izpildītāju Fakta un Reika kopprojektā “Vainīgs Tu”.

Jaunākais singls “Uz zemes” radīts sadarbībā ar mūzikas producentu Rolandu Če. Trap Love atklāj, ka skaņdarbs tapis, novērojot cilvēku attiecības paša vadītajā Talsu naktsklubā “Soundn’ Soul”. Redzētais un piedzīvotais pamudinājis to atspoguļot mūzikā, tāpēc mākslinieks skaidro: “Dziesma ir par attiecībām un to reizēm tik ļoti sarežģītajiem līkločiem, kas nereti savijas tā, ka mēdz aizvest neceļos. Vadot naktsklubu, bieži ir nācies no malas vērot cilvēku savstarpējās attiecības, kas vairumā gadījumu tiek risinātas turpat uz vietas, turklāt ļoti skaļi un eksplozīvi.”

Videoklipā, ko veidojuši Elvis Lācis un Artūrs Streļuks, mūsdienīgā versijā tiek parādīta šī otra dzīve, kas ir neizbēgama jebkurās attiecībās. “Patiesībā katrs strīds un izteiktais vārds, sajūta, kas netiek noklusēta, tas viss pilnveido attiecības un dara tās stiprākas. Iespējams, mēs to pat neapzināmies, taču klusums šajā ziņā ir daudz postošāks,” atklāj Trap Love.

Šobrīd jaunais mūziķis strādā pie nākamajiem mūzikas projektiem gan latviešu, gan krievu valodā. Jau drīzumā klajā tiks laists skaņdarbs krievu valodā, kas būs kopdarbs ar “Milleny” projekta dalībnieku Artūru Hatuļevu.

Foto: publicitātes (E.Lācis)

TOP Komentāri

avatar