Aivo Oskis novēl, lai šajos Ziemassvētkos nevienam nebūtu “Sasodīti auksti”

Jaunu dziesmu “Sasodīti auksti” klausītāju vērtējumam nodod dziedātājs Aivo Oskis. Dziesmai tapis arī liriku video, kas rosina katram domāt par sev svarīgāko un novērtēt cilvēkus, kuri ir vai kaut kādu iemeslu dēļ vairs nav līdzās.

Ziemassvētki ir cerību, labo darbu un piedošanas laiks. Ne velti tieši šajā laikā cilvēki biežāk aizdomājas par attiecībām. Ne tikai tām, kurās viss ir gaiši un mīļi, bet arī par tām, kas nav izdevušās, par cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vairs nav mūsu dzīvēs. Šis ir laiks, kad vairāk prātā nāk domas par to, kas ir bijis, kā ir bijis, kā ir tagad, bet kā varētu būt. Iespējams, tieši tāpēc šis ir brīdis, kad ir vieglāk saņemties lūgt piedošanu, jo ir vēlme piedzīvot atkal labos mirkļus, kas saista ar šo cilvēku.

“Man šķiet, ka mums katram ir bijusi šī sasodīti aukstā sajūta – tukšums, kad šķiet, ka vairs neko nav iespējams izdarīt. Un vienīgais, kas varētu palīdzēt šo sajūtu kliedēt – būt kopā ar šo cilvēku, par kuru domājam, censties izkausēt to sniegu, kas sasnidzis šajās attiecībās. Piedošana visā visumā ir tēma, kas, manuprāt, uzrunā daudz cilvēku, īpaši šajā laikā, jo ticu, ka mums katram ir kāds cilvēks, kuram gribētu vai vajadzētu lūgt piedošanu. Tāpat arī gadījumā, ja esi palūdzis piedošanu, bet šīs attiecības tomēr nav iespējams salabot, tad vari dzīvot tālāk ar apziņu, ka esi izdarījis visu, nevis minēt un spriest, kā varētu būt. Un tu vari apzināties, ka biji pietiekami drosmīgs un aizgāji palūgt piedošanu, jo tas patiesībā nemaz nav tik viegli,” saka Aivo.

Gan vārdu, gan mūzikas autori dziesmas “Sasodīti auksti” ir Anna Zankovska un Kaspars Ansons, kurš ir arī skaņu ieraksta producents. Singlam tapis arī liriku video, kā autors ir Kaspars Kambars. Video ataino gan aukstumu, gan tukšumu un vientulību, aicinot katram aizdomāties par sev svarīgāko un pārdomāt, kas būtu labojams – vai ir kāds, kurš būtu pelnījis dzirdēt šo svarīgo “Piedod!”

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar