“Waterflower” izdod jaunu mūzikas video “Dawning”

Svaiga no tūrēšanas Indonēzijā un Vācijā, “Waterflower” atgriežas Latvijā un izdod “Dawning” – savu ceturto un pēdējo singlu no 2020. gada albuma “Balta Gaisma” (nominēts divām “Zelta mikrofona” balvām).

“Dawning” mūzikas video tika filmēts dažādās lokācijās Latvijas, Zviedrijas un Somijas teritorijās. Izmantojot satriecošo Baltijas un Ziemeļvalstu reģiona ainavu fonā, mūzikas video risina dabas atmošanās tēmas. Pati dziesma vēsta par dabas ausmu un augšāmcelšanos, kā arī par dabas urdošo vēlmi sazināties un tapt saprastai savā valodā – ūdens valodā. Izmantojot kapacitatīvās atšķirības, kas mērītas augos un sēnēs, Moore šīm klusajām dzīvajām būtnēm piešķir balsi. “Dawning” mūzikas video klātienes pirmizrāde norisinājās 2ANNAS starptautiskā īsfilmu festivāla ietvaros.

“Dawning” videoklips tika pabeigts Kino Euphoria 2022 (Helsinkos), taču sākotnēji to iedvesmoja Latvijā uzņemtie Laimas Graždanovičas kadri (ar performaču mākslinieci Lindu Boļsakovu) un Annas Grinčukas kadri (ar augu, sēņu un kukaiņu timelapse). Mūzikas videoklipa radošajā komandu veidoja Sabīne Moore (režisore, DOP un mūziķe), Jirka Cerny (režisora asistents), Jerker Beckman (360 kameras, drona un zemūdens kameru operators Somijā un Zviedrijā), Laima Graždanoviča (operatore), Anna Grinčuka (operatore). Videoklipā piedalās Linda Boļšakova, Miguel Barroso, Kerrtu Sormunen, Paul Riemann, Sabine Moore un Jerker Beckman.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar