Vērienīgi nosvinēti Gaujas svētki

Gaujas svētkos Ādažos ikviens varēja baudīt daudzveidīgu izklaides programmu diennakts garumā. Pusnaktī virs Vējupes bija vērojams unikāls gaismas strūklaku šovs. Uz ūdens sienas vairāku metru augstumā projicējās vēsturisks stāsts par Ādažiem no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. Svētku viesus un ādažniekus priecēja arī kabrioletu parāde, ekstrēmais motošovs, NBS militārās bruņutehnikas izstāde un mazo bundzinieku samits. Tāpat Ādažos tika svinēta Mikrofona aptaujas 50 gadu jubileja kopā ar komponistiem Mārtiņu Braunu un Jāni Lūsēnu, un mūziķiem – Ievu Kerēvicu, Aiju Vītoliņu, Andri Ābelīti, Borisu Rezņiku, Olgu Rajecku, Viktoru Lapčenoku, Žoržu Siksnu, Gunti Veitu, Nauri Puntuli, Adrianu Kukuvasu, Jāni Paukštello, Mārtiņu Ruski, Ievu Sutugovu, Āri Ziemeli, “Oranžo meiteņu trio” un citiem lieliskiem māksliniekiem.

Svētku laikā tika prezentēta īpašā “Ā-dažu” pica, kuru Ādažiem radījis kulinārijas blogeris Pipars kopā ar lieliskajiem Pica Lulū meistariem. “Pica Lulū tieši šogad svin 25 gadu jubileju, tāpēc ir jo īpašs prieks radīt ko jaunu, unikālu un ļoti garšīgu Ādažiem, kur pašā centrā atrodas viena no mūsu 17 picērijām,” atzīst Pica Lulū vadītājs Elmārs Tannis.

Bez jaunās, īpašās “Ā-dažu” picas nogaršošanas, svētku viesiem bija iespēja iegūt arī jaunas un garšīgas zināšanas Grila skolā, kārtīgi izdejoties zumbas ritmu pavadībā un izdziedāties dziesmu duelī kopā ar Baibu Sipenieci-Gavari, Marhilu un Normundu Jakušonoku. Pati jaunākā paaudze varēja baudīt aizraujošas atrakcijas bērnu pilsētiņā, kā arī apciemot poniju Guzvelu, ko zoodārzam “Dzīvo sapņu dārzs” dāvājusi Kanādas Bruņoto spēku Paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā. Svētkos uzstājās arī Bermudu divstūris, Kriss Noa (Chris Noah), Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa, Very cool people, Latvijas Nacionālās operas solisti Baiba Renerte un Juris Jope īpašā performancē “Ziedu duets”.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar