Šovu «Dejo ar zvaigzni» pamet Kašers

Svētdien, 13. novembrī, aizvadīta jau devītā TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” tiešraide. Šajā nedēļā, gaidot Latvijas 104. dzimšanas dienu, dalībnieki dejoja latviešu mūzikas pavadījumā. Taču šī nedēļa bija īpaši izaicinoša, jo dalībniekiem bija jādejo nevis viena deja, bet gan divas, kā otro atkārtojot kādu no jau šovā dejotajām dejām. Vakara gaitā žūrija un skatītāji lēma, ka šovu jāpamet multimāksliniekam Kašeram un viņa deju partnerei Paulai Kukutei.

Iepriekšējās tiešraidēs pāris mūs priecēja ar džaivu, ča ča ča, Vīnes valsi, sambu, tango, pasodobli, kvikstepu un rumbu, bet šajā tiešraidē mūs priecēja ar lēno fokstrotu un atkārtotu ča ča ča dejojumu. Uz skatuves šonedēļ viņiem pievienojās Jānis Šipkēvics, kurš dzīvajā izpildīja dziesmu “Apvij rokas”.

“Latvija mums abiem ar Paulu asociējas ar skaisto dabu, pasakainajiem mežiem un māju sajūtu. Visas tās reizes, kad esmu dzīvojis ārpus Latvijas un man ir ilgas pēc mājām, es klausos latviešu mūziku. Šovakar mēs abi piepildīsim savu mazo sapnīti, jo uz skatuves kopā ar mums būs mūsu mīļākais latviešu mākslinieks”, pirms priekšnesmuma savās sajūtas dalījās Kašers.

“Jūsu atmosfērīgajā dejojumā bija daudz ļoti skaistas bildes, kuras varētu salīdzināt ar Rozentāla gleznojumiem. Jums šīs bildes bija ļoti sirsnīgas, skaistas, emocionālas un dzīvas. Manuprāt, jūs nedaudz cīnījāties dejā viens ar otru, mazliet cīnījāties ar kustībām”, pēc pirmā priekšnesuma viņu priekšnesumu novērtēja žūrijas pārstāvis Jānis Purviņš.

Šajā vakarā visaugstāko novērtējumu – 30 punktus – divas reizes no žūrijas ieguva Jānis Pētersons un Olena Čerekova, kuri ar savu pirmo priekšnesumu aizkustināja žūrijas pārstāvi Martu Kalēju-Irbi, kā arī Maksims Busels un Liza Manija. Savukārt skatītāju simpātiju balvu vakara izskaņā ieguva Kašers un Paula Kukute.

Jau pēc nedēļas uz skatuves kāps pieci pāri, sacenšoties par iespēju iekļūt pusfinālā. Mēs redzēsim – Elīnu Bojarkinu un Martu Puniņu, Jāni Pētersonu un Olenu Čerekovu, Rūtu Dvinsku un Viktoru Haritonovu, Aminatu un Maksu Kravčenko, un Maksimu Buselu un Lizu Maniju.

Foto: publicitātes 

TOP Komentāri

avatar