Rīgas Centrāltirgū atklāts masu vakcinēšanas centrs

Ceturtdien, 1. aprīlī, Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā tika atklāts pirmais pašvaldības masu vakcinācijas centrs. Vakcinācijas procesa nodrošināšanai atvēlēta aptuveni 700 kvadrātmetrus liela paviljona daļa, kas aprīkota ar nepieciešamajām mēbelēm un starpsienām. 

Vakcinācijas centrā uz vienu cilvēku paredzēta 25 kvadrātmetru platība, telpām ir laba ventilācija, nodrošināta vides pieejamība personām ar kustību traucējumiem un vienvirziena kustība.

“Tirgus vēsturiski ir vieta, kurā iedzīvotāji viens ar otru satiekas. Tāpēc simboliski, ka vakcinācija sāksies šeit, jo vakcinācijas mērķis ir tieši tāds, lai mēs atkal varētu viens otru satikt. Un lai dzīve atgrieztos ierastajā ritmā. Rīga ir gatava sākt vakcinācijas procesu, kad tas būs iespējams. Pašlaik gatavojamies, ka šeit vakcinācija notiks 3. aprīlī, un ļoti gaidām vakcīnas! Paralēli Rīgas domes darbinieki strādā, lai sagatavotu citus vakcinācijas centrus un teltis. Sirsnīgi pateicos pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem, kā arī valdības un privātajiem partneriem par ieguldīto darbu!” centra atklāšanā uzsvēra Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.

Rīgā darbosies divi valsts veidoti vakcinācijas centri – Ķīpsalas hallē un “ATTA Centrā”, kā arī vairāki pašvaldības veidoti centri un nepieciešamības gadījumā arī liela izmēra teltis.

Plānots, ka Centrāltirgū vakcinācija varētu sākties 3. aprīlī. Uz vakcināciju jāierodas tikai tiem iedzīvotājiem, kas saņēmuši attiecīgu uzaicinājumu no vakcinēšanas procesa koordinatoriem.

Foto: multinews.lv

TOP Komentāri

avatar