Notiks Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens Santa Fun Run

Svētdien, 8. decembrī plkst. 11.30 Doma laukumā jau 12 reizi notiks tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens Santa Fun Run. Šogad Rīgas Starptautiskā Rotari kluba organizētais notikums visus ienākumus no dalības biļetēm novirzīs biedrībai Dr.Klauns, lai arī nākamajā gadā profesionālie medicīnas klauni var turpināt vairot bērnu un vecāku smaidus slimnīcās visā Latvijā.

Labdarības skrējiens Rīgas sirdī –  Doma laukumā katru gadu decembra otrajā svētdienā kļuvis par gaidītāko svētku laika sportisko aktivitāti, kas jau 12. reizi pulcēs cilvēkus, kuri grib palīdzēt vairot labo. Šajā skrējienā var piedalīties ikviens, jo notikuma būtība nav distances garumā, bet gan domu un enerģijas siltumā!

Arī šogad skrējienam aicina pievienoties ne tikai bērnus, jauniešus un visu vecumu pieaugušos, bet arī četrkājainos pūkainos draugus! Šo skrējienu īpašu padarīs arī kāda nianse – tradicionālie Ziemassvētku vecīša kostīmi, ko saņems katrs dalībnieks. Kā arī par ziedojumiem tērpu būs iespējams papildināt ar sarkano klauna degunu!

Labdarības skrējienu organizatori Rīgas Starptautiskais Rotari klubs un SIA ZeBerry aicina uz notikumu ierasties jau no plkst. 10.30, lai baudītu sirsnīgo svētku atmosfēru, ko palīdzēs radīt Māris Grigalis un Dakteri Klauni! Pēc skrējiena katrs dalībnieks saņems pateicības medaļu un tiks  pacienāti ar gardu mielastu.

Biedrība Dr.Klauns kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 30 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem (līdz ar to arī viņu vecākiem), atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dakteru Klaunu projektu biedrība Dr.Klauns īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecību.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar