Grupa Tribes of the City izdod dziesmu un pēc ilgāka laika izziņo koncertu

Grupa Tribes of the City laiž klajā pirmo dziesmu no topošā albuma un izziņo koncertu Kaņepes kultūras centrā. Skaņdarbs Take Me To That Beach ir veltījums kādai spēcinošai vietai jūras krastā Latvijas rietumos. Ilgi gaidītais Tribes of the City koncerts, kas tika izziņots vēl pagājušā gada martā, bet zināmu iemeslu dēļ tika divreiz pārcelts, beidzot notiks 27. jūlijā, Kaņepes kultūras centra terasē.

Tribes of the City ir Latvijas pirmā šūgeiza grupa, kas kopš 2003. gada izdevusi četrus studijas ierakstus. Grupas jaunākais albums Rust and Gold ieguva Austras balvu kā Latvijas labākais 2019. gada ieraksts, kā arī tika nominēts Eiropas neatkarīgās mūzikas balvai IMPALA. Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jaunā ieraksta. Albums top pateicoties Kultūrkapitāla fonda piešķirtajam finansējumam un Austras balvas stipendijai. Dažas no jaunajām Tribes of the City dziesmām tiks pirmatskaņotas arī plānotajā koncertā. Kaņepes kultūras centrā grupa spēlēs pilnā sastāvā pirmo reizi pēc ilgākas pauzes. Koncertā piedalīsies arī viesmūziķis Aleksejs Siverenko, kas spēlēs taustiņus. 

Skaņdarbam Take Me To That Beach grupas soliste un māksliniece Ksenija Sundejeva ir izveidojusi īpašu video darbu ar dziesmu tekstiem, to var noskatīties šeit. 

Koncerts 27. jūlijā notiks puksten 20:00.Tā kā pārceltais koncerts notiks terasē, kurā ir lielāka ietilpība, ierobežotā skaitā tiek pārdotas vēl papildu biļetes. 

Pasākumu apmeklēt klātienē būs iespēja tiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 vai kuri ir pārslimojuši Covid-19. Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar