Jaunie vides reportieri dosies pieredzes apmaiņā uz Zviedriju

Brauciens uz Jauno vides reportieru misiju Stokholmā ir daļa no apbalvojuma, kuru jaunieši ieguva par dalību pērnā gada Atkritumu samazināšanas kampaņā Latvijā, izstrādājot savus darbus par iespējamajiem atkritumu problēmu risinājumiem. Uz Stokholmu dosies Mārtiņš Mozga, Viktorija Semule, Oskars Krīgers un Annija Strode. Stokholmā jaunieši tiksies ar starptautiskās organizācijas FEE pārstāvjiem, kampaņas sponsoriem un piedalīsies praktiskās darbnīcās, veidojot foto, video un rakstu reportāžas par atkritumu tematu, kā arī gūs pieredzi no jomas profesionāļiem Zviedrijā.

Jauniešiem būs iespēja tikties ar kampaņas uzvarētājiem arī no citām valstīm – Kanādas, Francijas, Vācijas, Kazahstānas, Maķedonijas, Maltas, Montenegro, Rumānijas un Slovākijas. Jauno vides reportieru misija Stokholmā vērsta uz izziņas procesu, vides aktīvisma un apziņas veidošanu sabiedrībā. Jaunieši mācīsies gan cits no cita, gan lektoriem un pieredzi apkopos praktiskā darbā.

Jaunie vides reportieri (JVR) ir Vides izglītības fonda (VIF) īstenota programma jauniešiem vecumā no 12 – 21 gadu vecumam ar mērķi pētīt, izzināt vides problēmas, piedāvāt risinājumus un meklēt atbildes gan uz saviem, gan sabiedrības interesējošiem jautājumiem, izmantojot kvalitatīvās žurnālistikas metodes. Wrigley atkritumu samazināšanas kampaņa Latvijā tiek īstenota jau otro gadu sadarbībā ar JVR programmu. Arī šogad jaunieši, kurus aizrauj vides aizsardzība un nepieciešamība ziņot par vides problēmām un to risinājumiem plašākai sabiedrībai, aicināti pieteikties kampaņai un radīt savus darbus.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar