Grupa “Musiqq” izziņo jaunu singlu un koncertu Valentīna dienā

Grupa “Musiqq” laiž klajā singlu “Ar Tevi kopā” no janvārī gaidāmā mini albuma “Bijis, ir un būs”. Vienlaicīgi grupa aicina uz koncertu koncertzālē “Palladium Rīga” 2023. gada 14. februārī, kur izskanēs grupas populārākās dziesmas, kā arī kompozīcijas no topošā albuma.

Grupa “Musiqq” laidusi klajā otro singlu “Ar tevi kopā”. Dziesma ir stāsts par mīlestības spēku un tiem, kas ir ceļā pie otra. Līdz ar jaunā skaņdarba izdošanu, ir uzsākta arī biļešu tirdzniecība uz gaidāmā albuma «Bijis, ir un būs» koncertsērijas noslēguma koncertu “Palladium Rīga” 14. februārī.

“Pirms koncertiem vienmēr ir jūtams neliels satraukums. Tā ir atbildība un vēlme parādīt vislabāko, ko spējam dot saviem klausītājiem. Būt uz skatuves un radīt sinerģiju ar auditoriju, ir tas, kas katru šo satikšanos padara par ļoti īpašu. Kā jau koncertos esmu teicis – kopā ar saviem mūziķiem un komandu man tik tiešām nav bail kāpt uz jebkuras skatuves. Un, protams, arī koncerta norises datums nav nejauša izvēle. Tas ir aicinājums kopā ar mums svinēt mīlestību – pret mūziku, pret otru un visiem tiem, kas liek mums just,” mudina grupas solists Emīls Balceris.

Kā ziņots iepriekš, janvārī gaidāmajā mini albumā “Bijis, ir un būs” tiks iekļautas grupas “Musiqq” septiņas kompozīcijas, kuras ir tapušas, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi” populārākajiem un iemīļotākajiem skaņdarbiem.

Audiovizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar