Ar trešo sezonu atgriežas elektroniskajai mūzikai veltīts raidījums “SIGNĀLS”

Ceturtdien, 11. martā, Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA ēterā atgriežas elektroniskajai mūzikai un naktsdzīvei veltīts raidījums “SIGNĀLS”. Sezonas pirmā raidījuma tēma ir “Nakts kopiena”.

“SIGNĀLS turpināšana ir īpaši nozīmīga laikā, kad pandēmija šķietami noslapējusi naktsdzīvi un tās dalībnieki – organizatori, mūziķi, mākslinieki, dejotāji un citi iesaistītie, ir neziņā par nākotnes scenārijiem. Signāls vēlas atdzīvināt un aktualizēt šim sektoram aktuālās tēmas un problēmjautājumus, lai meklētu risinājumus un dotu ieskatu nākotnē – tas viss ar mērķi atgriezties jau sakārtotākā naktsdzīves vidē, kurā visiem iesaistītajiem ir skaidrs, ka arī naktsdzīve IR daļa no Latvijas kultūras,” tā par raidījuma trešo sezonu stāsta tās veidotājs un vadītājs Vadims Pitlans. 

Pirmā raidījuma viesi būs Kaņepes Kultūras centrs direktors Kaspars Kondratjuks, diskžokejs un producents Elviss Zants, un kultūrvietas “Tu Jau Zini Kur” radošais direktors Uldis Trapencieris. Raidījumā tiks pārrunāta naktsdzīves kopienu nozīme un uzplaukums esošajos apstākļos, kā arī raidījumā gaitā tiks izziņots konkurss elektroniskās muzikas producentiem.

Raidījumi notiks katru otro ceturtdienu, sākot ar ar 11. martu, un tos klausīties varēs Radio NABA raidstracijā, kā arī vērot tiešraidē Kaņepes Kultūras centra Facebook. Sākums pulksten 22:00.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar