Anete Porga & Gunārs Cauņa izdod dziesmu “Tik Tevi”

Dziedātāja Anete Porga iet tālāk un kopā ar ģitāristu Gunāru Cauņu (pazīstams kā duets “Anete Porga & Gunārs Cauņa”) radījusi savu trešo dziesmu „Tik Tevi”.

Dziesmas teksta un video klipa scenārija autore ir pati dziedātāja, bet mūziku, kopā ar Aneti, sacerējis Gunārs. Dziesmas aranžiju veidojis producents Jānis Noriņš, “N-Jay Production”. Video klipa operators un montāža- Kaspars Kambars, “KKVideo”.

Dziesma ir stāsts par svarīgāko lietu mūsu dzīvē, kas patiesi izceļ to, kas mēs esam! Mūsu lieta tā ir Mūzika, kas bieži rada sajūtu, ka tā ieņem dzīvas  personas statusu un tagad mēs esam trīs, kas kopīgi iededz radošu dzirksteli muzikālajā kopdzīvē!

Dziesma ir vēlējums katram, kurš atradis savas kaislīgākās dzīves nodarbes un kā pamudinājums katram, kuri tās vēl meklē! Tāpēc es vienmēr saku: “Dari to, kas Tu esi un meklē to, kas Tu esi!

Dziļi personīgi, dziesma ir Pateicība Gunāram, ko es neatlaidīgi meklēju un atradu, lai piepildītu savas radošās idejas un izpildītu mūziku citā  kvalitātē nekā līdz šim. Caur sadarbību ar viņu tā ir ieguvusi mana dzīves stila un radošās domāšanas nepārtrauktu statusu, kas ļauj realizēt to, kas es esmu, stāsta Anete.

Anete Porga līdz šim pazīstama kā solo māksliniece, dziesmu autore, izpildītāja, Gunārs līdz šim pazīstams kā bijušās grupas “Wild Detroit Gang” soloģitārists. Abi mūziķi jau vairāk kā gadu apvienojušies duetā “Anete Porga & Gunārs Cauņa“, kas aktīvi koncertē Rīgas un Latvijas izklaides un atpūtas vietās, kā arī privātos pasākumos.

Šobrīd mūziķi strādā pie savas nākamās dziesmas un  sadarbojas ar aizvien jauniem mūziķiem, piesaistot savai mūzikai jaunu skanējumu. Savu darbu, kā arī minētās sadarbības, drīz plānots atrādīt plašākai publikai caur iespējām un līdzekļiem, kuras līdz šim nav viņu darbībā izmantotas. Kādas? Tas kā, vienmēr, paliek noslēpums, bet visnotaļ drīz to varēs sadzirdēt un apskatīt!

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar