Rēzeknē notikusi šokējoša sievietes slepkavība

Šā gada 9.janvāra pēcpusdienā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes (VP LRP) Rēzeknes policijas iecirknī tika saņemts iesniegums par kādas 1993.gadā dzimušās jaunietes pazušanu, kura iepriekšējā dienā, 8.janvārī, Rēzeknē izbraukusi no savas darbavietas ar automašīnu Audi un nebija atgriezusies mājās. Policisti nekavējoties izsludināja jauno sievieti meklēšanā un skaidroja viņas atrašanās vietu. Bija zināms, ka pazušanas dienā jaunā sieviete bija plānojusi tikties ar kādu paziņu.

Pāris stundu laikā kriminālpolicijas darbinieki aizturēja trīs jauniešus aizdomās par saistību ar jaunās sievietes pazušanu un ieguva informāciju, ka aizturētie slepkavību iepriekš rūpīgi izplānojuši, tāpat izmeklētāji noskaidroja arī vietu, kur noslēptas upura mirstīgās atliekas.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos – slepkavību izdarījusi personu grupa mantkārīgā nolūkā. Aizturētie jaunieši – divi 16 gadus veci pusaudži un 24 gadus vecs vīrietis – šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Rīt policija lūgs tiesu viņus apcietināt.

Jāpiebilst, ka viens no nepilngadīgajiem pusaudžiem, kurš tiek turēts aizdomās par sievietes noslepkavošanu, jau iepriekš bijis iesaistīts kriminālprocesos par mantiska rakstura noziegumiem. Savukārt pērnā gada decembrī viņš bija aizturēts par vairāku laupīšanu izdarīšanu, taču Rēzeknes izmeklēšanas tiesnesis nepiemēroja viņam drošības līdzekli – apcietinājums.

Diemžēl izmeklēšanas laikā kriminālpolicijas darbinieki atklājuši, ka iespējamā slepkavas un policijas ceļi jau krustojušies liktenīgajā naktī. Proti, policijas patruļa uz kāda autoceļa apturējusi automašīnu, taču, konstatējot, ka pie stūres sēž viņu kolēģa nepilngadīgais dēls, nesastādīja protokolu par braukšanu bez tiesībām un nepārbaudīja, kas ir automašīnas īpašnieks. Tā vietā policisti paši nogādāja automašīnu jaunieša īrētajā dzīvesvietā, bet automašīnas atslēgas atdeva savam kolēģim, tādējādi klaji ignorējot savus tiešos pienākumus.

Par dienesta pienākumu nepildīšanu VP Iekšējā drošības birojā ir uzsākta izmeklēšana. Savukārt Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis šodien, iepazīstoties ar situāciju, no amatu pienākumus pildīšanas ir atstādinājis četrus cilvēkus – abus darbiniekus, kas nepildīja savus pienākumus, kā arī viņu tiešo priekšnieku un arī aizdomās turētā jaunieša tēvu, kurš strādāja Rēzeknes iecirknī.

Valsts policija

Foto: ilustratīvs

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
!!! Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
!!!
Viesis
!!!

Menti sākotnēji piesedza vainīgos! Labi, ka tos slepkavas tik ātri noķēra.

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši