Latvijas Sirdsdziesmu finālā uzvar Mārtiņš Kanters ar kori “Anima” un grupu “Auļi”

12. jūnijā televīzijas tiešraidē noskaidrots dziesmu aptaujas “Latvijas Sirdsdziesma” uzvarētājs. Par šo godu 2020./2021. gada sezonā cīnījās 15 dziesmas. Apkopojot LTV1 tiešraides skatītāju balsojuma rezultātus, par uzvarētāju kļuva Mārtiņš Kanters ar kori “Anima” un grupu “Auļi”.

Skatītāju balsojumā 15. vietā ierindojās Aigariņa izpildītā dziesma “Tikai sirds”, 14. vietā – Annas Dribas dziesma “Laulības gredzens”, 13. vietā – grupas “Lauku Muzikanti” kompozīcija “Mākoņi balti un rozes”, 12. vietā – Kaspara Antesa dziesma “Man tevis pietrūkst”, 11. vietā – Māsu Legzdiņu izpildītā “Tikai tev”. Fināla 10. vietā ierindojās Loreta un Lūsis ar dziesmu “Laiks ir laime”, 9. vietā – Viktors Tilčiks ar kompozīciju “Kā kuro reizi”. 8. vietā skatītāji iebalsoja Beātes Melderes un Silvestra Lorenca izpildīto melodiju “Liedaga promenāde”, aptaujas 7. vietā ierindojās grupa “Zeļļi” un Eva Grāvele ar lirisko dziesmu “Baltais jasmīns”, 6. vietā – grupa “Kantoris 04” ar skaņdarbu “Skaistākie mirkļi”, 5. vietā – Kaspara Markševica un Sabīnes Berezinas izpildītā dziesma “Neatstāj mani rudenī”, 4. vietā – grupas “Rumbas Kvartets” kompozīcija “Nāk nakts”. Finālā godpilno trešo vietu ieguva Jānis Moisejs un Ieva Sutugova ar dziesmu “Bērnu dienas”, otro – Ainars Bumbieris ar kompozīciju “Baltie ziedi”. Šī gada skatītāju izvēlētā Sirdsdziesma ir Mārtiņa Kantera, kora “Anima” un grupas “Auļi” izpildītā “Valodiņa”!

Raidījuma vadītāja Velga Vītola: “Piektā Sirdsdziesmas sezona bija koša un bagāta – dzirdējām gan skanīgus šlāgerus, gan himniskas dziesmas! Skatītāji vienmēr novērtē klasiskās vērtības, bet priecē, ka šosezon mūsu raidījumā un pie Latvijas mūzikas debesīm iemirdzējās arī jauni mūziķi.”

“Latvijas Sirdsdziesmas” fināla raidījumā vadītāji Guntis Skrastiņš un Velga Vītola kopā ar mūziķiem ceļoja pa skaistākajām Latvijas pilīm. Tiešraidē no LTV studijas finālistu sveicieni tika nodoti skatītājiem. Koncertā izskanēja ne vien visas finālā iekļuvušās dziesmas, bet arī viesu – grupu “Galaktika” un “Dakota”, kā arī Sandra Sproģa, Māra Blāzes, Inetas Rudzītes un Tihovsku ģimenes izpildītie skaņdarbi. 

Foto: Anna Sestule, LTV

TOP Komentāri

avatar