VADC kopā ar Tet aicina kļūt par asins donoru un baudīt kino TV ekrānos

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) kopā ar tehnoloģiju uzņēmumu Tet aicina Latvijas sabiedrību arī vasarā atcerēties par līdzcilvēkiem, kuri nokļuvuši nelaimē, un turpināt ziedot asinis, lai mediķiem nepārtraukti būtu iespēja glābt cilvēku dzīvības. Atbalstot donorus, jūnijā ikvienam ziedotājam tiek dota iespēja 30 dienas bez maksas skatīties seriālus, filmas un citas interesantas TV pārraides izklaides platformā Tet TV+. 

Kā norāda VADC, pašlaik ir nepieciešami visu asinsgrupu donori, īpaši 0-, 0+, A- un B-asinsgrupu ziedotāji. Katra asins nodošanas reize var izglābt trīs cilvēku dzīvības.

“Vasarā mēs atplaukstam un ar jaunu enerģiju esam gatavi darīt labus darbus – pacelt galvu, paraudzīties sev apkārt un palīdzēt tiem, kam tas visvairāk ir nepieciešams. Asins ziedošana ir vienkāršākais veids, kā izglābt otram dzīvību kritiskos dzīves mirkļos, jo asinis nekas nevar aizstāt, un pacientiem slimnīcās tās ir nepieciešamas pastāvīgi. No sirds pateicamies mūsu sadarbības partnerim Tet, kurš jau vairākus gadus ir uzticīgs asinsdonoru kustības atbalstītājs,” komentē VADC direktore Egita Pole.

“Katru gadu esmu starp tiem, kas ziedo asinis, jo varam palīdzēt tiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams. Mēs visi kopā un katrs personīgi veidojam Latvijas sabiedrību. Katrs asins ziedotājs ir varonis un neaizstājams citu cilvēku dzīvības glābšanā. Tāpēc pateicībā par ikviena ziedotāja nesavtīgo rīcību, iepriecinām ar izcilu filmu, seriālu un citu TV pārraižu bezmaksas skatīšanās iespēju platformā Tet TV+,” stāsta Tet Cilvēku un vides dienesta direktore Solvita Bruģe.

Tet darbinieku vidū ir daudz aktīvu asins ziedotāju. Regulāri uzņēmuma telpās tiek organizēta donoru diena, kurā piedalās arī darbinieku ģimenes. Nu jau par ikgadēju sirsnīgu sadarbību ir kļuvis koncertprojekts – pateicībā ikvienam asins ziedotājam, maijā Tet un VADC organizē svētku koncertu ar iemīļotu mākslinieku piedalīšanos un pārraida to TV kanālā 360TV. Pārraides laikā skatītājiem tiek dota iespēja iepazīties arī ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem – gan par nesavtīgiem ziedotājiem, gan cilvēkiem, kuru dzīvība ir izglābta. 

VADC gaida asinsgrupu donorus gan pastāvīgajās ziedošanas vietās Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī un Rēzeknē, gan vairāk nekā 50 izbraukumos visā Latvijā. Izbraukumu grafikam VADC aicina sekot līdzi mājaslapā www.donors.lv

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar