“Labvēlīgais tips” laiž klajā jaunu singlu “Aiz mums ir Sarkandaugava”

Grupa “Labvēlīgais tips” sev tik zīmīgajā datumā – 1. aprīlī – laiž klajā jaunu singlu un videoklipu “Aiz mums ir Sarkandaugava”, kā arī aicina uz grupas fanu salidojumu Saulkrastu estrādē “Tiekamies pie FREDA Saulkrastos!”, kas notiks 29. jūnijā.

Par jaunās dziesmas melodiju parūpējās Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, bet par tekstu – Andris Freidenfelds. To visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”.

Dziesmas video versiju filmēja un montēja Elvis Lācis, kurš sadarbojies ar vairākiem Latvijā labi zināmiem mūziķiem. Tajā skaitā ar Eirovīzijas iekarotājiem “Citiem zēniem”, repa duetu “Olas”, reibinošo grupu “Singapūras satīns”, Miku Galvanovski un vēl citiem.

“To, kas ir aiz tevis, bieži vien nepamani, tādēļ ir izdomāti spoguļi,” jauno veikumu filozofiski komentē Andris Freidenfelds jeb Fredis. “Vienalga – greizie, virtuālie, dvēseles vai sociālie spoguļi. Tu tajos redzi, kas ir aiz tevis. Viss. Pārējais ir piedziedājums. La, la, la. Bet galvenais, ka ir pavasaris. Kļūs arvien krāsaināk. Paldies par Mūžīgās Krāsas pasauli Elitai Patmalniecei un anonīmās grafiti mākslas meistariem!”

Savukārt gaidāmo “Labvēlīgā tipa” fanu salidojumu “Tiekamies pie FREDA Saulkrastos” grupa raksturo īsi un konkrēti – iespējams labākais koncerts šovasar, jo publika būs laba! Tikšanās ar draugiem un kaimiņiem, karsts vasaras vakars, saulriets, traka ballīte visām paaudzēm, “Tips” ar savu zelta dziesmu fondu un gan jau arī kādiem jaunumiem.

Lai viss notiktu vēl vērienīgāk, šova īpašie viesi būs Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”, kā arī Kaspars Upaciers jeb UFO, kurš parūpēsies par jokiem un dažām rotaļām vakara iesildošajā daļā, uz kuru visi aicināti ierasties jau laikus.

Kopā ar visiem dzīves svētkus svinēs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņinstrumenti), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņinstrumenti) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Un, protams, grupa atgādina koncertapmeklētāju zelta likumu: “Kurš ātrāk nopērk biļeti, tam mazāki izdevumi!” Pavisam svaigas biļetes meklējamas “Biļešu paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv.

Tikmēr jaunais singls “Aiz mums ir Sarkandaugava” kopš 1. aprīļa dzirdams lielākajos straumēšanas servisos un labākajās pasaules radiostacijās.

Foto Elvis Lāci

TOP Komentāri

avatar