Jaunā mūziķe MADA izdod pirmo singlu Saprāts

Sākoties 2020. gada rudenim, jaunā latviešu dziedātāja MADA plašākai publikai piedāvā savu debijas singlu ar nosaukumu “Saprāts”. Singla tapšanā piedalījies arī mūziķis un producents Arnis Račinskis.

Pati MADA skaņdarbu komentē šādi: “Dziesma ir par robežām, kuras mēs ļaujam pārraut citiem, vai pašiznīcinoši pārraujam paši, jo tik stipri gribam aizbēgt no sevis. Par mīlestību, kura saplēš robežas – kur esmu es, kur sācies tu, kādu cenu mums nāksies maksāt, kad robežas ir pārtrūkušas un esam palikuši vieni un pazaudējušies.

Mada pašlaik studē Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļā, tomēr uz skatuves dzied jau no 3 gadu vecuma. Dziedātāja MADA, jeb īstajā vārdā Madara Gaile, plašākai publikai sevi pieteica 2020. gada sākumā, atveidojot galveno sieviešu lomu koncertuzvedumā “Kaupēn, Mans Mīļais”.

“Rakstu mūziku, lai izzinātu sevi – lai tā pasaka nepasakāmo”, saka jaunā dziedātāja MADA. “Es gribētu atrast savu virzienu un vietu visumā. Vēlētos dzīvot Latvijā un radīt mūziku, kas izteiktu vairāk kā varu pateikt vārdos. Es vienkārši cenšos kaut ko saprast un ceru, ka kādam tajā no malas būs interesanti noskatīties.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar