31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedriskais transports būs bez maksas; vairākos maršrutos tiks nodrošināti papildu reisi

31.decembrī un 1.janvārī visi pasažieri Rīgas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas un biļetes, tostarp koda biļetes, “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos nav jāreģistrē. Svētku pasākuma apmeklētāju ērtībām Jaungada naktī vairākos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināti papildu reisi. Tāpat bez maksas būs “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas, izņemot apakšzemes stāvvietu K. Valdemāra ielā 5A. Svētku laikā būs arī “Rīgas satiksmes” klientu centru darba laikā.  

Vecgada dienā, 31. decembrī, un Jaungada dienā, 1. janvārī, Rīgas sabiedrisko transportu pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs izmantot bez maksas, tāpēc e-talons un koda biļete, iekāpjot “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos nav jāreģistrē!

Naktī no 31. decembra uz 1. janvāri vairākos maršrutos tiks organizēti papildu reisi no pilsētas centra ap plkst. 0.30 un plkst. 2.15.

Autobusiem papildu reisi tiks organizēti 3., apvienotajā 12., 23., 26. (pa Akmens tiltu), 24., 25., 37., 51. un 53. maršrutā.

Tramvajiem papildu reisi tiks organizēti 1., 5. (tikai posmā Stacijas laukums-Mīlgrāvis), 7. un 11. maršrutā.

Trolejbusiem papildu reisi tiks organizēti 4., 9., 15., 17. un 18. maršrutā.

Lai naktī sniegtu iespēju pasažieriem pilsētas centrā pārsēsties starp dažādiem maršrutiem, transporti, kam centrā plānots iebraukt ap plkst. 2.00, no plkst. 2.05 līdz plkst. 2.15. (10 minūtes) pilsētas centrā zemāk norādītajās pieturvietās stāvēs, lai pasažieri varētu pārsēsties starp maršrutiem, bet plkst. 2.15 izbrauks uz attiecīgo galapunktu.

Attēls: ilustratīvs

TOP Komentāri

avatar